Strefa Agenta28 lutego 2019

Konkurs na ostatniej prostej!

To już naprawdę ostatni dzwonek (a właściwie – ostatni dzwon okrętowy)! Do 31 marca trwa największy konkurs sprzedażowy w historii Superpolisy, w którym wygraną jest rejs superluksusowym statkiem wycieczkowym po Morzu Śródziemnym!

Jeśli zajmujecie w nim czołowe pozycje, zróbcie wszystko, żeby je utrzymać. Jeśli trochę Wam brakuje – zachęcamy do zdwojonego wysiłku.

Dajcie z siebie wszystko, a już wkrótce będziecie odpoczywać, pławiąc się w luksusach wycieczkowca, na którym zabawa w stylu all-inclusive trwa 24 godziny na dobę. Kto z Was dołączy do ekskluzywnego grona 3,5 tys. jego pasażerów? Wszystko będzie jasne 31 marca 2019 r.

Przez tydzień (17-24 maja 2019 r.) nasze „pływające miasto rozrywki” odwiedzi najpiękniejsze porty w Europie – Genuę, Marsylię, Barcelonę, Walencję i Rzym! Dziś możemy oficjalnie zaanonsować ostatni port – „bramę Syjonu”, czyli przepiękną i bogatą włoską La Spezię. Tym samym znacie już wszystkie porty przeznaczenia, które podziwiać będą zwycięzcy. Na listę tych bajkowych miast możemy śmiało wciągnąć Mediolan – jedną ze światowych stolic mody – do którego udamy się samolotem przed zaokrętowaniem w Genui.

Pamiętajcie – wciąż macie duże szanse na zajęcie swoich miejsc w luksusowych kabinach. I przypominamy najprostszy przepis na wygraną – podczas sprzedawania dać z siebie wszystko! A potem będzie czas na przygotowania do podróży życia. Cały czas macie szansę na wspaniałą przygodę – nie przegapcie tej okazji.

Do dzieła!

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 20 stycznia 2017

Zmiany personalne

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy