Nowy oddział Superpolisy w Lubinie

Od 15.04.2015r. mieszkańcy Lubina zyskali jeszcze łatwiejszy dostęp do kompleksowej oferty ubezpieczeń – od komunikacyjnych po życiowe. Superpolisa.pl, jedna z

Paulina Fabrycka Paulina Fabrycka
Opublikowano: 17.04.2015, w kategorii:

Od 15.04.2015r. mieszkańcy Lubina zyskali jeszcze łatwiejszy dostęp do kompleksowej oferty ubezpieczeń – od komunikacyjnych po życiowe.

Superpolisa.pl, jedna z największych porównywarek ubezpieczeniowych w kraju, otworzyła punkt wyznaczający nowe standardy obsługi klienta oraz designu wśród zlokalizowanych w Lubinie multiagencji.

Aranżacja nowo otwartego oddziału została w całości wykonana według najwyższych standardów, cechujących wszystkie placówki Superpolisy.

Dzięki czemu odwiedzający najmłodszą placówkę firmy mogą w komfortowych warunkach skorzystać z bezpłatnych kalkulacji cen ubezpieczenia oraz porównania ofert 20 największych towarzystw ubezpieczeniowych. Profesjonalni doradcy pomogą dopasować ubezpieczenie pod względem ceny i zakresu ochrony, tak aby zakupiona polisa w jak największym stopniu odpowiadała na faktyczne potrzeby klientów.

fot. Placówka Superpolisy w Lubinie już otwarta.

Nowy oddział Superpolisy mieści się przy ul. Armii Krajowej 34b w Lubinie. Serdecznie zapraszamy!

 

PF

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

lipiec 2017

lipiec 2017

Mówi się w branży…

Mówi się w branży…