Nowy oddział Superpolisy w Lubinie

Od 15.04.2015r. mieszkańcy Lubina zyskali jeszcze łatwiejszy dostęp do kompleksowej oferty ubezpieczeń – od komunikacyjnych po życiowe. Superpolisa.pl, jedna z

Paulina Fabrycka Paulina Fabrycka
Opublikowano: 17.04.2015, w kategorii:

Od 15.04.2015r. mieszkańcy Lubina zyskali jeszcze łatwiejszy dostęp do kompleksowej oferty ubezpieczeń – od komunikacyjnych po życiowe.

Superpolisa.pl, jedna z największych porównywarek ubezpieczeniowych w kraju, otworzyła punkt wyznaczający nowe standardy obsługi klienta oraz designu wśród zlokalizowanych w Lubinie multiagencji.

Aranżacja nowo otwartego oddziału została w całości wykonana według najwyższych standardów, cechujących wszystkie placówki Superpolisy.

Dzięki czemu odwiedzający najmłodszą placówkę firmy mogą w komfortowych warunkach skorzystać z bezpłatnych kalkulacji cen ubezpieczenia oraz porównania ofert 20 największych towarzystw ubezpieczeniowych. Profesjonalni doradcy pomogą dopasować ubezpieczenie pod względem ceny i zakresu ochrony, tak aby zakupiona polisa w jak największym stopniu odpowiadała na faktyczne potrzeby klientów.

fot. Placówka Superpolisy w Lubinie już otwarta.

Nowy oddział Superpolisy mieści się przy ul. Armii Krajowej 34b w Lubinie. Serdecznie zapraszamy!

 

PF

Polecane wpisy z tej kategorii

Mogą spodobać Ci się również

Koniec wojny cenowej?

Koniec wojny cenowej?

Rodzaje ubezpieczenia domu

Rodzaje ubezpieczenia domu

Zmiany kadrowe. Dołączył do nas Dyrektor HR

Zmiany kadrowe. Dołączył do nas Dyrektor HR