Aktualności20 sierpnia 2018

Link4: ponad pół miliona zł premii w programie Kasa Wraca

Telematyczni kierowcy ubezpieczeni w LINK4 wygenerowali już ponad pół miliona zł premii w programie Kasa Wraca. Rekordzista dzięki bezpiecznemu stylowi swojej jazdy obniżył cenę polisy komunikacyjnej przy odnowieniu aż o ponad 1,2 tys. zł.

W programie Kasa Wraca kierowcy posiadający ubezpieczenie komunikacyjne w LINK4 mogą zdobywać premie finansowe za styl jazdy sprzyjający drogowemu bezpieczeństwu. Analiza uwzględnia przejechany dystans, płynność jazdy i teren, po którym ubezpieczony się porusza. Na jej podstawie uczestnik jest klasyfikowany do odpowiedniego profilu, który określa wysokość przyznanej premii finansowej. Po roku ubezpieczeni mogą zamienić premię na zwrot części składki za polisę lub zniżkę przy zawarciu kolejnej umowy – aż do 30 proc.

Analiza stylu jazdy możliwa jest dzięki specjalnemu modułowi w aplikacji NaviExpert, który jest partnerem projektu. Pozwala on na bieżąco przekazywać uczestnikom informacje o stylu jazdy, przepisowości i generowanych premiach. Ubezpieczający samochód w LINK4 otrzymuje taką nawigację gratis.

Do trwającego od kwietnia programu przystąpiło już 18,5 tys. kierowców, którzy z regularnie włączoną aplikacją przejechali ponad 30 mln km. Aż 90 proc. uczestników programu podejmuje decyzję o kontynuowaniu bezpiecznej jazdy z LINK4.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 27 sierpnia 2015

PIU jednak obowiązkowa

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy