Link4: ponad pół miliona zł premii w programie Kasa Wraca

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 20.08.2018, w kategorii:

Telematyczni kierowcy ubezpieczeni w LINK4 wygenerowali już ponad pół miliona zł premii w programie Kasa Wraca. Rekordzista dzięki bezpiecznemu stylowi swojej jazdy obniżył cenę polisy komunikacyjnej przy odnowieniu aż o ponad 1,2 tys. zł.

W programie Kasa Wraca kierowcy posiadający ubezpieczenie komunikacyjne w LINK4 mogą zdobywać premie finansowe za styl jazdy sprzyjający drogowemu bezpieczeństwu. Analiza uwzględnia przejechany dystans, płynność jazdy i teren, po którym ubezpieczony się porusza. Na jej podstawie uczestnik jest klasyfikowany do odpowiedniego profilu, który określa wysokość przyznanej premii finansowej. Po roku ubezpieczeni mogą zamienić premię na zwrot części składki za polisę lub zniżkę przy zawarciu kolejnej umowy – aż do 30 proc.

Analiza stylu jazdy możliwa jest dzięki specjalnemu modułowi w aplikacji NaviExpert, który jest partnerem projektu. Pozwala on na bieżąco przekazywać uczestnikom informacje o stylu jazdy, przepisowości i generowanych premiach. Ubezpieczający samochód w LINK4 otrzymuje taką nawigację gratis.

Do trwającego od kwietnia programu przystąpiło już 18,5 tys. kierowców, którzy z regularnie włączoną aplikacją przejechali ponad 30 mln km. Aż 90 proc. uczestników programu podejmuje decyzję o kontynuowaniu bezpiecznej jazdy z LINK4.

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Compensa – o cenach i przyszłości firmy

Compensa – o cenach i przyszłości firmy

Wspólne przejazdy a ubezpieczenie?

Wspólne przejazdy a ubezpieczenie?

Jak zlikwidować szkodę z OC u swojego ubezpieczyciela?

Jak zlikwidować szkodę z OC u swojego ubezpieczyciela?