Aktualności11 września 2019

„Mamy mają moc” od Link4

WP Brand Studio wyprodukowało dla Link4 sześcioodcinkowy cykl „Mamy mają moc”.  Bohaterkami są kobiety, które opowiadają o tym, jak poradziły sobie z różnymi przeciwnościami losu związanymi z macierzyństwem. Program jest częścią kampanii Link4 Mama.

W serii znajdują się rozmowy z mamami, które opowiadają o przeszkodach, jakie napotkały na swojej drodze. Celem programu jest pokazanie, że każdy lęk jest możliwy do oswojenia poprzez zapewnienie sobie i swoim pociechom poczucia bezpieczeństwa. Dodatkowo, dla każdej z mam przygotowano niespodziankę w postaci nagrania dziecka, które w wzruszający sposób opowiada o miłości, bliskości i cieple rodziny.

Program emitowany jest od 21 sierpnia co tydzień o godzinie 13:00 na stronie głównej WP, w serwisie WP Kobieta i kanałach społecznościowych wydawcy. Prowadzącą program została Aleksandra Nagel, redaktor naczelna serwisów parenting.pl oraz WP abcZdrowie.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 30 marca 2018

Media o nas – marzec 2018

Czytaj dalej
Aktualności 27 października 2016

Czas dmuchać za zimę

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę