Strefa Agenta28 czerwca 2018

Media o nas – czerwiec 2018

W ostatnich miesiącach wiele razy na łamach mediów komentowaliśmy tematy związane z ubezpieczeniami turystycznymi w kontekście letnich wakacji. W czerwcu ten temat również był obecny w naszych działaniach komunikacyjnych, ale opracowaliśmy go z nieco innej perspektywy.

Gazeta Ubezpieczeniowa opublikowała w drugiej połowie miesiąca nasze porównanie zakresu kart EKUZ z ubezpieczeniami turystycznymi, ale w wakacyjnym kontekście pojawialiśmy się w tym miesiącu przede wszystkim w związku z wątkiem stłuczek z obcokrajowcami. Polecamy lekturę publikacji z naszym udziałem, bo to bez wątpienia ważny temat dla polskich kierowców. Dane PBUK-u nie pozostawiają złudzeń – statystyki udziału Polaków w wypadkach za granicą są bardzo złe. Do postępowania po takiej szkodzie lepiej się przygotować, bo stres po kolizji w połączeniu np. z nieznajomością języka obcego mogą dać nie najlepsze efekty…

W swoim poradniku opisaliśmy ten wątek w kilku wariantach: Polak jako poszkodowany i sprawca zdarzenia z udziałem zagranicznego kierowcy. Pamiętajmy, że do wypadku może dojść za granicą, gdy będzie na urlopie, ale przecież coraz więcej aut na obcych rejestracjach porusza się po krajowych drogach – stłuczka z nimi także jest możliwa! Wśród mediów, dla których ten problem opisaliśmy, znajduje się m.in. Fakt.pl.

Oprócz tego w czerwcu mocno zaznaczyliśmy swoją obecność w mediach lokalnych – geograficznie patrząc w tytułach działających od morza po góry. „Jak kupić OC auta, żeby nie przepłacić?” – taki tytuł nosi poradnik, w który się zaangażowaliśmy. Warto podkreślić, że promowaliśmy w nim ideę porównywania cen i tłumaczyliśmy, jakie kryteria wpływają na wysokość składek.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

JN

Rate this post

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 18 sierpnia 2017

Ubiegły rok w statystykach UFG

Czytaj dalej
Strefa Agenta 30 listopada 2017

Mówi się w branży…

Czytaj dalej
Strefa Agenta 24 lutego 2017

Media o nas – luty 2017

Czytaj dalej
Strefa Agenta 27 czerwca 2019

MEDIA O NAS – czerwiec 2019

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę