Strefa Agenta29 czerwca 2020

Media o nas – czerwiec 2020

W naszej bieżącej obecności w mediach słychać jeszcze echa majowych zmian personalnych, ale wróciliśmy także na tory produktowe. Sprawdźcie, gdzie pojawialiśmy się w czerwcu.

Obecność Łukasza Heinowskiego odbiła się na rynku szerokim echem. W czerwcu, po majowej kumulacji artykułów w mediach biznesowych i branżowych, o nowym członku naszego zespołu można było przeczytać w Miesięczniku Ubezpieczeniowym.

Warto też wspomnieć o jego udziale w programie #ubezpieczeniowyLIVE, czyli w jednym z odcinków cyklu rozmów online, które prowadzi redaktor naczelna Gazety Ubezpieczeniowej – Aleksandra E. Wysocka.

Rozmowa miała miejsce na przełomie maja i czerwca. Jeśli jej nie widzieliście to zapis wywiadu jest dostępny POD TYM LINKIEM.

Poza tym w czerwcu skupiliśmy naszą aktywność na ubezpieczeniach mieszkaniowych. A konkretnie na cenach tych polis. Przygotowaliśmy ranking, w którym udowodniliśmy, że składki zbliżonych do siebie zakresowo polis mogą się wyraźnie między sobą różnić. Z punktu widzenia klientów oznacza to ryzyko, bo naprawdę łatwo przepłacić np. dwukrotnie. Chyba że porówna się oferty, prawda?

Z ważnych publikacji naszego tekstu warto wymienić przede wszystkim serwis Business Insider, który poprosił nas o pierwszeństwo publikacji rankingu.

Komplet czerwcowych artykułów z naszym udziałem znajdziecie poniżej.

Superpolisa w Prasie
Superpolisa w Internecie

JN

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 27 września 2019

„SUKCESIMY SIĘ !!!”

Czytaj dalej
Strefa Agenta 30 października 2019

Cyfryzacja według Warty

Czytaj dalej
Strefa Agenta 27 lutego 2019

Media o nas – luty 2019

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy