Strefa Agenta29 czerwca 2020

Media o nas – czerwiec 2020

W naszej bieżącej obecności w mediach słychać jeszcze echa majowych zmian personalnych, ale wróciliśmy także na tory produktowe. Sprawdźcie, gdzie pojawialiśmy się w czerwcu.

Obecność Łukasza Heinowskiego odbiła się na rynku szerokim echem. W czerwcu, po majowej kumulacji artykułów w mediach biznesowych i branżowych, o nowym członku naszego zespołu można było przeczytać w Miesięczniku Ubezpieczeniowym.

Warto też wspomnieć o jego udziale w programie #ubezpieczeniowyLIVE, czyli w jednym z odcinków cyklu rozmów online, które prowadzi redaktor naczelna Gazety Ubezpieczeniowej – Aleksandra E. Wysocka.

Rozmowa miała miejsce na przełomie maja i czerwca. Jeśli jej nie widzieliście to zapis wywiadu jest dostępny POD TYM LINKIEM.

Poza tym w czerwcu skupiliśmy naszą aktywność na ubezpieczeniach mieszkaniowych. A konkretnie na cenach tych polis. Przygotowaliśmy ranking, w którym udowodniliśmy, że składki zbliżonych do siebie zakresowo polis mogą się wyraźnie między sobą różnić. Z punktu widzenia klientów oznacza to ryzyko, bo naprawdę łatwo przepłacić np. dwukrotnie. Chyba że porówna się oferty, prawda?

Z ważnych publikacji naszego tekstu warto wymienić przede wszystkim serwis Business Insider, który poprosił nas o pierwszeństwo publikacji rankingu.

Komplet czerwcowych artykułów z naszym udziałem znajdziecie poniżej.

Superpolisa w Prasie
Superpolisa w Internecie

JN

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 26 czerwca 2017

Mówi się w branży …

Czytaj dalej
Strefa Agenta 29 czerwca 2016

Media o nas – Czerwiec 2016

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy