Strefa Agenta22 grudnia 2016

Media o nas – grudzień 2016

Ostatnie tygodnie roku również w mediach upływają pod znakiem podsumowań. Niezmiennie aktualny jest także temat podwyżek w komunikacyjnym OC. Wokół tych dwóch wątków skupia się nasza obecność w mediach w grudniu. I choć temat wzrostu cen dominuje, to również inne wątki pozwalały tematyce ubezpieczeniowej znajdować drogę do czytelników.

Największym zainteresowaniem mediów w tym miesiącu cieszył się materiał podsumowujący dobiegający końca rok w ubezpieczeniach komunikacyjnych, który zawierał ranking cen OC. Pojawił się on m.in. w internetowym wydaniu Super Expresu, na portalu światmotocykli.pl i wp.pl.

W kontekście wzrostu cen ubezpieczeń dwukrotnie pojawiliśmy się również na antenie TVN Turbo. Natomiast komentarze naszych ekspertów dotyczące rosnących stawek w OC i sposobów na obniżenie składki zostały opublikowane na łamach Gazety Wyborczej i Faktu. W tym temacie byliśmy obecni także w lokalnych mediach – Dzienniku Bałtyckim, Expressie Bydgoskim i Dzienniku Wschodni. Te publikacje cieszą nas szczególnie, gdyż zawierają komentarze działających w poszczególnych regionach doradców Superpolisy.

Zainteresowanie mediów wzbudził także nasz materiał dotyczący możliwości zakupu polisy OC na długo przed końcem aktualnej ochrony. Coraz więcej kierowców decyduje się na takie rozwiązanie licząc, że uda im się ominąć zapowiadane podwyżki cen. W tekście wyjaśniliśmy, z jak dużym wyprzedzeniem można kupić kolejną polisę, kiedy faktycznie może się to opłacać i przypomnieliśmy o sprawdzonych, mniej ryzykownych sposobach na obniżenie składki. Tematem zainteresowały się m.in.  internetowe wydanie Super Expresu, portale moto.wp.pl, etransport.pl, a także samar.pl.

Poniżej, jak co miesiąc kilka wybranych przedruków artykułów i linków do tekstów:

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

 

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 10 marca 2016

BLS: bilans po roku

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy