Aktualności27 kwietnia 2016

Media o nas – Kwiecień 2016

Widać, że media nieustannie „żyją” tematem podwyżek cen OC. Za potwierdzenie tych słów z pewnością wystarczy, że o kalkulacje składek, a także komentarze dotyczące przyczyn podwyżek oraz prognozy wzrostu składek w 2016 roku, pytały nas w ostatnich tygodniach dwie największe gazety w Polsce.

 

Opracowywane cyklicznie Polskie Badania Czytelnictwa nie pozostawiają złudzeń – w skali kraju najczęściej czytany jest Fakt (11,2% czytelników), a za tym dziennikiem znalazła się Gazeta Wyborcza (8,3%). W kwietniu mieliśmy okazję współpracować najpierw z Faktem, a owocem działań był artykuł „Drastyczne podwyżki OC”. Niemal w tym samym czasie z kolejną już propozycją wspólnych działań wyszła również Gazeta Wyborcza, na której zlecenie opracowaliśmy bardzo szczegółowe kalkulacje oraz szereg komentarzy. Obecnie ten temat jest finalizowany.

 

W międzyczasie mieliśmy również okazję skomentować temat ubezpieczeń domów i mieszkań na wypadek pożarów dla Rzeczpospolitej, pojawiliśmy się też na łamach Gazety Ubezpieczeniowej oraz m.in. w motoryzacyjnym serwisie Wp.pl.

 

Poniżej, jak co miesiąc, kilka linków oraz skany artykułów:

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę