Media o nas – Kwiecień 2016

Admin Administrator Admin Administrator
Opublikowano: 27.04.2016, w kategorii:

Widać, że media nieustannie „żyją” tematem podwyżek cen OC. Za potwierdzenie tych słów z pewnością wystarczy, że o kalkulacje składek, a także komentarze dotyczące przyczyn podwyżek oraz prognozy wzrostu składek w 2016 roku, pytały nas w ostatnich tygodniach dwie największe gazety w Polsce.

 

Opracowywane cyklicznie Polskie Badania Czytelnictwa nie pozostawiają złudzeń – w skali kraju najczęściej czytany jest Fakt (11,2% czytelników), a za tym dziennikiem znalazła się Gazeta Wyborcza (8,3%). W kwietniu mieliśmy okazję współpracować najpierw z Faktem, a owocem działań był artykuł „Drastyczne podwyżki OC”. Niemal w tym samym czasie z kolejną już propozycją wspólnych działań wyszła również Gazeta Wyborcza, na której zlecenie opracowaliśmy bardzo szczegółowe kalkulacje oraz szereg komentarzy. Obecnie ten temat jest finalizowany.

 

W międzyczasie mieliśmy również okazję skomentować temat ubezpieczeń domów i mieszkań na wypadek pożarów dla Rzeczpospolitej, pojawiliśmy się też na łamach Gazety Ubezpieczeniowej oraz m.in. w motoryzacyjnym serwisie Wp.pl.

 

Poniżej, jak co miesiąc, kilka linków oraz skany artykułów:

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

OC nie przestaje drożeć

OC nie przestaje drożeć

Bezpośrednia likwidacja szkód ciągle niejednolita

Bezpośrednia likwidacja szkód ciągle niejednolita

Sejm przyjął projekt ustawy dystrybucyjnej (IDD)

Sejm przyjął projekt ustawy dystrybucyjnej (IDD)