Media o nas – Kwiecień 2016

Admin Administrator Admin Administrator
Opublikowano: 27.04.2016, w kategorii:

Widać, że media nieustannie „żyją” tematem podwyżek cen OC. Za potwierdzenie tych słów z pewnością wystarczy, że o kalkulacje składek, a także komentarze dotyczące przyczyn podwyżek oraz prognozy wzrostu składek w 2016 roku, pytały nas w ostatnich tygodniach dwie największe gazety w Polsce.

 

Opracowywane cyklicznie Polskie Badania Czytelnictwa nie pozostawiają złudzeń – w skali kraju najczęściej czytany jest Fakt (11,2% czytelników), a za tym dziennikiem znalazła się Gazeta Wyborcza (8,3%). W kwietniu mieliśmy okazję współpracować najpierw z Faktem, a owocem działań był artykuł „Drastyczne podwyżki OC”. Niemal w tym samym czasie z kolejną już propozycją wspólnych działań wyszła również Gazeta Wyborcza, na której zlecenie opracowaliśmy bardzo szczegółowe kalkulacje oraz szereg komentarzy. Obecnie ten temat jest finalizowany.

 

W międzyczasie mieliśmy również okazję skomentować temat ubezpieczeń domów i mieszkań na wypadek pożarów dla Rzeczpospolitej, pojawiliśmy się też na łamach Gazety Ubezpieczeniowej oraz m.in. w motoryzacyjnym serwisie Wp.pl.

 

Poniżej, jak co miesiąc, kilka linków oraz skany artykułów:

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Ubezpieczenie dla narciarza w ostatnich dniach zimy

Ubezpieczenie dla narciarza w ostatnich dniach zimy

Rynek ubezpieczeń ze skromną ofertą dla posiadaczy dronów

Rynek ubezpieczeń ze skromną ofertą dla posiadaczy dronów

PZU konsoliduje sektor bankowy

PZU konsoliduje sektor bankowy