Order Finansowy dla Generali

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 24.04.2018, w kategorii:

Generali otrzymało „Order Finansowy Home&Market 2017” w kategorii ubezpieczenia mieszkaniowe za produkt „Generali, z myślą o domu”. Redakcja szczególnie doceniła element ubezpieczenia dający możliwość ochrony przed skutkami wyłudzeń pieniędzy od osób starszych metodą na tzw. „wnuczka”.

Generali oferuje tego rodzaju zabezpieczenie w ramach ubezpieczenia domów i mieszkań. Ochrona obejmuje osoby powyżej 65. roku życia, które wypłaciły gotówkę z rachunku bankowego (prowadzonego w złotych polskich przez bank z siedzibą na terenie Polski) i osobiście oddały tę wypłaconą gotówkę osobie trzeciej w celu rzekomego przekazania rodzeństwu, dzieciom lub wnuczkom. Limit na ryzyko utraty gotówki odpowiada wysokości sumy ubezpieczenia ruchomości domowych (maksymalnie 30 tys. złotych).

Zdaniem Arkadiusza Wiśniewskiego, członka zarządu Generali, nowe produkty typu polisa „Generali, z myślą o domu” wraz z ryzykiem wyłudzenia gotówki metodą „na wnuczka” wyróżniają się spośród kilkudziesięciu tego typu ofert na rynku. Jedną z metod zmierzających do wyprzedzenia konkurencji jest obserwacja zmian zachodzących w otaczającym nas świecie i próba przewidzenia kierunków, w których zmiany te będą szły.

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Ustawa o dystrybucji ubezpieczeń #1: Zmiany w prawie coraz bliżej

Ustawa o dystrybucji ubezpieczeń #1: Zmiany w prawie coraz bliżej

Wykrywalność oszustw ubezpieczeniowych rośnie

Wykrywalność oszustw ubezpieczeniowych rośnie

Polska: Bezpieczniej na drogach

Polska: Bezpieczniej na drogach