Aktualności24 kwietnia 2018

Order Finansowy dla Generali

Generali otrzymało „Order Finansowy Home&Market 2017” w kategorii ubezpieczenia mieszkaniowe za produkt „Generali, z myślą o domu”. Redakcja szczególnie doceniła element ubezpieczenia dający możliwość ochrony przed skutkami wyłudzeń pieniędzy od osób starszych metodą na tzw. „wnuczka”.

Generali oferuje tego rodzaju zabezpieczenie w ramach ubezpieczenia domów i mieszkań. Ochrona obejmuje osoby powyżej 65. roku życia, które wypłaciły gotówkę z rachunku bankowego (prowadzonego w złotych polskich przez bank z siedzibą na terenie Polski) i osobiście oddały tę wypłaconą gotówkę osobie trzeciej w celu rzekomego przekazania rodzeństwu, dzieciom lub wnuczkom. Limit na ryzyko utraty gotówki odpowiada wysokości sumy ubezpieczenia ruchomości domowych (maksymalnie 30 tys. złotych).

Zdaniem Arkadiusza Wiśniewskiego, członka zarządu Generali, nowe produkty typu polisa „Generali, z myślą o domu” wraz z ryzykiem wyłudzenia gotówki metodą „na wnuczka” wyróżniają się spośród kilkudziesięciu tego typu ofert na rynku. Jedną z metod zmierzających do wyprzedzenia konkurencji jest obserwacja zmian zachodzących w otaczającym nas świecie i próba przewidzenia kierunków, w których zmiany te będą szły.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę