Strefa Agenta27 kwietnia 2017

Media o nas – kwiecień 2017

W ostatnich tygodniach pojawiało się coraz więcej głosów ekspertów o stopniowym wyhamowaniu podwyżek cen. Okazuje się jednak, że nie wszyscy kierowcy mogą odetchnąć z ulgą. Przygotowany przez nas materiał o dynamicznym wzroście składek dla szkodowych kierowców wzbudził silne zainteresowanie mediów.

Kolejny raz – tym razem skupiając się na porównaniu składek dla kierowców bezszkodowych i z jedną szkodą na koncie – przygotowaliśmy obszerne zestawienie cen OC i eksperckich komentarzy dla Gazety Wyborczej. Efektem współpracy z redakcją jest artykuł „OC znów w górę. Jedna stłuczka i płacisz dwa razy więcej” opublikowany na „jedynce” wydania z 10 kwietnia. O znaczeniu tej publikacji świadczy zaproszenie naszego eksperta do studia TVP2. W programie „Pytanie na Śniadanie” doradca zarządu naszej multiagencji, Beata Pogorzelska, opowiadała o rosnących cenach OC dla kierowców z choćby jedną drobną kolizją na koncie i sposobach które pozwalają znaleźć najtańszą polisę. W ślad za publikacją w „Wyborczej” wypowiedź naszego eksperta była cytowane również m.in. w radiu TOK FM, Tygodniku Zamojskim. Tematem zainteresowały się także portale m.in. motofakty.pl, moto.wp.pl czy motoryzacja.interia.pl.

Wystąpienie Beaty Pogorzelskiej w programie “Pytanie na śniadanie”

Warto także odnotować naszą obecność na łamach Rzeczpospolitej, gdzie nasz ekspert mówił o polisach dla skuterów i motocykli, kolejne dwa artykuły w Gazecie Wyborczej, w których poruszano temat porównania ofert różnych towarzystw oraz wypowiedź naszego eksperta na łamach portalu fakt.pl.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę