Media o nas – kwiecień 2017

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 27.04.2017, w kategorii:

W ostatnich tygodniach pojawiało się coraz więcej głosów ekspertów o stopniowym wyhamowaniu podwyżek cen. Okazuje się jednak, że nie wszyscy kierowcy mogą odetchnąć z ulgą. Przygotowany przez nas materiał o dynamicznym wzroście składek dla szkodowych kierowców wzbudził silne zainteresowanie mediów.

Kolejny raz – tym razem skupiając się na porównaniu składek dla kierowców bezszkodowych i z jedną szkodą na koncie – przygotowaliśmy obszerne zestawienie cen OC i eksperckich komentarzy dla Gazety Wyborczej. Efektem współpracy z redakcją jest artykuł „OC znów w górę. Jedna stłuczka i płacisz dwa razy więcej” opublikowany na „jedynce” wydania z 10 kwietnia. O znaczeniu tej publikacji świadczy zaproszenie naszego eksperta do studia TVP2. W programie „Pytanie na Śniadanie” doradca zarządu naszej multiagencji, Beata Pogorzelska, opowiadała o rosnących cenach OC dla kierowców z choćby jedną drobną kolizją na koncie i sposobach które pozwalają znaleźć najtańszą polisę. W ślad za publikacją w „Wyborczej” wypowiedź naszego eksperta była cytowane również m.in. w radiu TOK FM, Tygodniku Zamojskim. Tematem zainteresowały się także portale m.in. motofakty.pl, moto.wp.pl czy motoryzacja.interia.pl.

Wystąpienie Beaty Pogorzelskiej w programie „Pytanie na śniadanie”

Warto także odnotować naszą obecność na łamach Rzeczpospolitej, gdzie nasz ekspert mówił o polisach dla skuterów i motocykli, kolejne dwa artykuły w Gazecie Wyborczej, w których poruszano temat porównania ofert różnych towarzystw oraz wypowiedź naszego eksperta na łamach portalu fakt.pl.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Pełna wypłata za mienie uszkodzone przez wichury

Pełna wypłata za mienie uszkodzone przez wichury

Podsumowanie pierwszego kwartału 2015 r.

Podsumowanie pierwszego kwartału 2015 r.

Nagrobek można ubezpieczyć

Nagrobek można ubezpieczyć