Media o nas – sierpień 2018

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 31.08.2018, w kategorii:

W ostatnim czasie mieliśmy okazję wypowiadać się na różne tematy. Od ubezpieczeń mienia przez komunikacyjne i turystyczne po kwestie prawne, związane z wejściem w życie IDD czy RODO. Poniżej, jak zawsze, opis naszej ostatniej aktywności w mediach plus spis publikacji.

Na początku miesiąca żywy był kontekst ulewnych deszczów i kwestii powodzi. Ten temat komentowaliśmy m.in. na łamach Rzeczpospolitej czy internetowego serwisu Fakt.pl, jednego z najczęściej czytanych serwisów internetowych w kraju. Z kolei serwis Albank.pl zwrócił się do nas z prośbą o opracowanie zestawienia cen polis w miastach wojewódzkich. Nasze kalkulacje potwierdziły tylko to, o czym mówimy już od jakiegoś czasu. Okres dynamicznych podwyżek się skończył, ale to nie oznacza, że kierowcy będą od teraz mieli tylko taniej. Dobrym słowem jest tu chyba „stabilizacja”. Ponadto w Wirtualnej Polsce komentowaliśmy temat ubezpieczeń turystycznych w kontekście ratownictwa medycznego. Za granicą jest ono przeważnie płatne, w Polsce natomiast refundowane, co często wykorzystują nieodpowiedzialni turyści…

A 30 sierpnia mieliśmy okazję na łamach Dziennika Ubezpieczeniowego opowiedzieć o naszej bieżącej działalności, biznesowych planach i gotowości do zmian w prawie, m.in. na nadejście IDD. Artykuł powstał na podstawie rozmowy dziennikarki Dziennika z Jakubem Nowińskim i Maciejem Przybyszewskim. Artykuł autorstwa drugiego z wymienionych członków zarządu naszej multiagencji opublikowała także Gazeta Ubezpieczeniowa – temat to również IDD.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

JN

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Zjawiska pogodowe wyzwaniem dla ubezpieczycieli

Zjawiska pogodowe wyzwaniem dla ubezpieczycieli

Morze przyjemności, czyli Superpolisa na superliniowcu !

Morze przyjemności, czyli Superpolisa na superliniowcu !

Coraz droższe polisy OC

Coraz droższe polisy OC