Media o nas – Listopad 2015

Admin Administrator Admin Administrator
Opublikowano: 26.11.2015, w kategorii:

Przed miesiącem informowaliśmy o naszym zaangażowaniu w przygotowywanie na potrzeby mediów zestawień cen OC. Pierwszy taki ranking – w formie podsumowania sytuacji na przestrzeni całego 2015 roku – już trafił do rąk czytelników. W listopadzie pojawiliśmy się w mediach także w innym, zdecydowanie luźniejszym temacie…

 

Wspomniane zestawienie przygotowywaliśmy wspólnie z Gazetą Wyborczą. Od końca III kw. 2014 roku na bieżąco monitorujemy poziom cen OC dla wybranych profili kierowców, dzięki czemu wiemy, jak w danym momencie kształtują się składki. Ich wzrost zauważyliśmy już w styczniu 2015 roku, potwierdziliśmy go po 6 miesiącach, a teraz, pod koniec roku, ponownie poinformowaliśmy opinię publiczną, że ceny OC ustabilizowały się na znacznie wyższym niż w ubiegłym roku poziomie. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w umieszczonym przy niniejszym tekście skanie artykułu z Gazety Wyborczej. Ten materiał w pewnym sensie rozpoczyna temat podsumowania roku. W grudniu na pewno będziemy go kontynuowali.

 

Rankingi cen polis OC są zawsze bardzo ważne dla zakładów ubezpieczeń i ich klientów. Jednak w mediach (zwłaszcza internetowych) ubezpieczenia potrafią pojawiać się również w wielu innych kontekstach. Jak zapewne pamiętacie, na początku listopada premierę miał film „Spectre”, czyli kolejna część przygód Jamesa Bonda. Postanowiliśmy wykorzystać to głośne medialnie wydarzenie i przemycić do mediów trochę treści ubezpieczeniowej. W rezultacie powstał dość luźny tekst „Czy Bonda stać na ubezpieczenie swoich samochodów?”, którym zainteresowało się sporo naprawdę ważnych redakcji, m.in. Onet.pl, Interia.pl czy internetowe serwisy Faktu oraz Super Expressu.

Jak zawsze prezentujemy Wam teksty z naszym udziałem oraz zachęcamy do lektury wybranych publikacji internetowych.

Przyjemnej lektury!

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Terminy zgłaszania szkody i przedawnianie roszczeń

Terminy zgłaszania szkody i przedawnianie roszczeń

Czy zawsze wzywać policję do stłuczki drogowej?

Czy zawsze wzywać policję do stłuczki drogowej?

Aviva kusi klientów nowymi standardami

Aviva kusi klientów nowymi standardami