Ubezpieczenie na życie w ERGO Hestii w kilka minut

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 19.06.2019, w kategorii:

STU ERGO Hestia zaprezentowała nową polisę na życie, w ramach której agenci firmy będą mogli oferować dotychczasowym klientom uzupełnienie ochrony majątku o nowe elementy, a cała procedura ma trwać zaledwie kilka minut.

Nowa polisa, dostępna w ramach systemu iHestia, zbudowana jest z czterech elementów: ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia od nieszczęśliwego wypadku i uszkodzenia ciała, ubezpieczenia od ciężkiej choroby oraz ubezpieczenia dziecka. Każdy z elementów dostępny jest w trzech wariantach: od jednogwiazdkowego (wersja podstawowa) do trzygwiazdkowego, wyróżniającego się wysokimi sumami ubezpieczenia i szerokim zakresem. Dodatkowo klienci mają możliwość dodania do produktu polisy Best Doctors, która oferuje możliwość otrzymania do 2 mln zł za leczenie chorób za granicą.

Największą zaletą nowego produktu ma być bardzo prosty sposób zawierania umowy. Klienci, którzy mają już konto w iHestii, nie muszą wypełniać żadnych dokumentów, by otrzymać wystawioną polisę. Po zatwierdzeniu polisa automatycznie pojawia się w formie elektronicznej na indywidualnym iKoncie. W przypadku klienta, który nie posiada iKonta, proces zakupu ubezpieczenia jest równie prosty – agent przedstawia wtedy zainteresowanemu jednostronicowy dokument, na którym ten musi złożyć podpis.

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Kierowcy sprawdzają historię swojego OC

Kierowcy sprawdzają historię swojego OC

Vienna Life: Ubezpieczenie dopiero po zetknięciu się ze szkodą?

Vienna Life: Ubezpieczenie dopiero po zetknięciu się ze szkodą?

Polska (ciężka) jazda na autostradzie

Polska (ciężka) jazda na autostradzie