Strefa Agenta27 lutego 2019

Media o nas – luty 2019

Media w lutym nadal interesowały się tym, co w 2018 roku wydarzy się z cenami obowiązkowych polis OC. Otworzyło to przed nami możliwość udziału w szeregu – zwłaszcza lokalnych – publikacji.

Próby przewidywania ubezpieczeniowej, a właściwie ubezpieczeniowo-cenowej przyszłości, to oczywiście nośny temat w mediach. Dziennikarze potrzebują dostępu do analiz i komentarzy, a my po raz kolejny skorzystaliśmy z tego w lutym. Z naszymi opiniami kilkanaście razy pojawialiśmy się w gazetach lokalnych z Grupy Polska Press – od województwa pomorskiego po podkarpackie.

W ostatnich tygodniach byliśmy również w stałym kontakcie z mediami ubezpieczeniowymi. Naszą cenową analizę opublikowała Gazeta Ubezpieczeniowa, a w zupełnie innym temacie odwiedziła nas dziennikarka Miesięcznika Ubezpieczeniowego i Dziennika Ubezpieczeniowego, z którą Jakub Nowiński i Anna Bernacka-Matras rozmawiali na temat wyzwań i trendów w branży multiagencyjnej. Owocem spotkania jest już opublikowany w online’owym Dzienniku Ubezpieczeniowym tekst „Dobry czas dla multiagentów”. Na marzec zaplanowana jest kolejna publikacja.

 

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 23 grudnia 2019

Media o nas – grudzień 2019

Czytaj dalej
Strefa Agenta 27 października 2016

Mówi się w branży…

Czytaj dalej
Strefa Agenta 20 grudnia 2016

Czy wzrost stawek za OC wyhamuje?

Czytaj dalej
Strefa Agenta 28 listopada 2019

Wywiady Superpolisy – Maxi Ochrona

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę