Media o nas – Maj 2016

Admin Administrator Admin Administrator
Opublikowano: 24.05.2016, w kategorii:

W czasie od ostatniego podsumowania mediowej działalności naszej multiagencji wciąż „gorący” był temat podwyżek OC, ale tym razem nie zdominował on całkowicie innych wątków. W jakich dokładnie kontekstach byliśmy widoczni w tym miesiącu?

 

Przełom kwietnia i maja przyniósł bardzo dużą – pod względem objętości, ale też wartości artykułu – publikację w Gazecie Wyborczej. Ten materiał anonsowaliśmy w poprzednim newsletterze. Wspólnie z redakcją sprawdziliśmy, jak kształtują się ceny OC po I kwartale 2016 r. Cały tekst możecie przeczytać na skanie zamieszczonym poniżej. W nawiązaniu do niego warto jeszcze wspomnieć, że nasze kalkulacje i wyjaśnienia okazały się na tyle ciekawe, że skorzystały z nich również redakcje radiowej Trójki, a także TVN24, gdzie zostaliśmy wymienieni jako dostarczyciel szczegółowych danych.

 

Klienci Ergo Hestii mają swojego rzecznikaSilne zainteresowanie mediów wzbudził także inny nasz materiał. W równo rok po wejściu w życie przepisu o utracie prawa jazdy po przekroczeniu prędkości o 50 km/h w terenie zabudowanym opracowaliśmy ten temat z ubezpieczeniowego punktu widzenia, poprosiliśmy też Komendę Główną Policji o podanie nam liczby zabranych z tego powodu dokumentów. Udzieliliśmy również odpowiedzi na pytania: co grozi tym, którzy nie zastosują się do kary i spowodują wypadek kierując pojazd bez uprawnień?, jak wygląda kwestia odszkodowania? Tematem zainteresowała się Gazeta Wyborcza, radio ESKA, szereg mediów lokalnych (m.in. Kurier Szczeciński), a także portale pokroju Onet.pl, Wp.pl, SE.pl oraz Dziennik.pl.

 

Tuż po długim weekendzie majowym udzieliliśmy również wywiadu portalowi franczyzawpolsce.pl – tematem rozmowy była nasza sieć franczyzowo-partnerska. Z kolei dziennikowi Rzeczpospolita pomogliśmy opracować temat ubezpieczeń dla właścicieli motocykli.

Poniżej, jak co miesiąc, kilka linków oraz skany artykułów:

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Ubezpieczenia dotarły do Poznania

Ubezpieczenia dotarły do Poznania

Jakie wybrać ubezpieczenie na narty?

Jakie wybrać ubezpieczenie na narty?

Link4 wspiera bezpieczną jazdę

Link4 wspiera bezpieczną jazdę