Strefa Agenta24 maja 2016

Media o nas – Maj 2016

W czasie od ostatniego podsumowania mediowej działalności naszej multiagencji wciąż „gorący” był temat podwyżek OC, ale tym razem nie zdominował on całkowicie innych wątków. W jakich dokładnie kontekstach byliśmy widoczni w tym miesiącu?

 

Przełom kwietnia i maja przyniósł bardzo dużą – pod względem objętości, ale też wartości artykułu – publikację w Gazecie Wyborczej. Ten materiał anonsowaliśmy w poprzednim newsletterze. Wspólnie z redakcją sprawdziliśmy, jak kształtują się ceny OC po I kwartale 2016 r. Cały tekst możecie przeczytać na skanie zamieszczonym poniżej. W nawiązaniu do niego warto jeszcze wspomnieć, że nasze kalkulacje i wyjaśnienia okazały się na tyle ciekawe, że skorzystały z nich również redakcje radiowej Trójki, a także TVN24, gdzie zostaliśmy wymienieni jako dostarczyciel szczegółowych danych.

 

Klienci Ergo Hestii mają swojego rzecznikaSilne zainteresowanie mediów wzbudził także inny nasz materiał. W równo rok po wejściu w życie przepisu o utracie prawa jazdy po przekroczeniu prędkości o 50 km/h w terenie zabudowanym opracowaliśmy ten temat z ubezpieczeniowego punktu widzenia, poprosiliśmy też Komendę Główną Policji o podanie nam liczby zabranych z tego powodu dokumentów. Udzieliliśmy również odpowiedzi na pytania: co grozi tym, którzy nie zastosują się do kary i spowodują wypadek kierując pojazd bez uprawnień?, jak wygląda kwestia odszkodowania? Tematem zainteresowała się Gazeta Wyborcza, radio ESKA, szereg mediów lokalnych (m.in. Kurier Szczeciński), a także portale pokroju Onet.pl, Wp.pl, SE.pl oraz Dziennik.pl.

 

Tuż po długim weekendzie majowym udzieliliśmy również wywiadu portalowi franczyzawpolsce.pl – tematem rozmowy była nasza sieć franczyzowo-partnerska. Z kolei dziennikowi Rzeczpospolita pomogliśmy opracować temat ubezpieczeń dla właścicieli motocykli.

Poniżej, jak co miesiąc, kilka linków oraz skany artykułów:

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 20 grudnia 2018

Świątecznie w Teatrze 6 Piętro

Czytaj dalej
Strefa Agenta 31 października 2017

Media o nas – październik 2017

Czytaj dalej
Strefa Agenta 21 marca 2016

Konferencje i nagrody

Czytaj dalej
Strefa Agenta 30 sierpnia 2016

Mówi się w branży…

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę