Strefa Agenta24 maja 2016

Media o nas – Maj 2016

W czasie od ostatniego podsumowania mediowej działalności naszej multiagencji wciąż „gorący” był temat podwyżek OC, ale tym razem nie zdominował on całkowicie innych wątków. W jakich dokładnie kontekstach byliśmy widoczni w tym miesiącu?

 

Przełom kwietnia i maja przyniósł bardzo dużą – pod względem objętości, ale też wartości artykułu – publikację w Gazecie Wyborczej. Ten materiał anonsowaliśmy w poprzednim newsletterze. Wspólnie z redakcją sprawdziliśmy, jak kształtują się ceny OC po I kwartale 2016 r. Cały tekst możecie przeczytać na skanie zamieszczonym poniżej. W nawiązaniu do niego warto jeszcze wspomnieć, że nasze kalkulacje i wyjaśnienia okazały się na tyle ciekawe, że skorzystały z nich również redakcje radiowej Trójki, a także TVN24, gdzie zostaliśmy wymienieni jako dostarczyciel szczegółowych danych.

 

Klienci Ergo Hestii mają swojego rzecznikaSilne zainteresowanie mediów wzbudził także inny nasz materiał. W równo rok po wejściu w życie przepisu o utracie prawa jazdy po przekroczeniu prędkości o 50 km/h w terenie zabudowanym opracowaliśmy ten temat z ubezpieczeniowego punktu widzenia, poprosiliśmy też Komendę Główną Policji o podanie nam liczby zabranych z tego powodu dokumentów. Udzieliliśmy również odpowiedzi na pytania: co grozi tym, którzy nie zastosują się do kary i spowodują wypadek kierując pojazd bez uprawnień?, jak wygląda kwestia odszkodowania? Tematem zainteresowała się Gazeta Wyborcza, radio ESKA, szereg mediów lokalnych (m.in. Kurier Szczeciński), a także portale pokroju Onet.pl, Wp.pl, SE.pl oraz Dziennik.pl.

 

Tuż po długim weekendzie majowym udzieliliśmy również wywiadu portalowi franczyzawpolsce.pl – tematem rozmowy była nasza sieć franczyzowo-partnerska. Z kolei dziennikowi Rzeczpospolita pomogliśmy opracować temat ubezpieczeń dla właścicieli motocykli.

Poniżej, jak co miesiąc, kilka linków oraz skany artykułów:

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Rate this post

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 27 kwietnia 2016

Mówi się w branży…

Czytaj dalej
Strefa Agenta 22 lutego 2016

Winny… poszkodowany

Czytaj dalej
Strefa Agenta 28 sierpnia 2020

Klient żąda, Agent…zarabia

Czytaj dalej
Strefa Agenta 31 sierpnia 2018

Media o nas – sierpień 2018

Czytaj dalej
Strefa Agenta 27 października 2015

Media o nas – Październik 2015

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy