Media o nas – Maj 2016

Admin Administrator Admin Administrator
Opublikowano: 24.05.2016, w kategorii:

W czasie od ostatniego podsumowania mediowej działalności naszej multiagencji wciąż „gorący” był temat podwyżek OC, ale tym razem nie zdominował on całkowicie innych wątków. W jakich dokładnie kontekstach byliśmy widoczni w tym miesiącu?

 

Przełom kwietnia i maja przyniósł bardzo dużą – pod względem objętości, ale też wartości artykułu – publikację w Gazecie Wyborczej. Ten materiał anonsowaliśmy w poprzednim newsletterze. Wspólnie z redakcją sprawdziliśmy, jak kształtują się ceny OC po I kwartale 2016 r. Cały tekst możecie przeczytać na skanie zamieszczonym poniżej. W nawiązaniu do niego warto jeszcze wspomnieć, że nasze kalkulacje i wyjaśnienia okazały się na tyle ciekawe, że skorzystały z nich również redakcje radiowej Trójki, a także TVN24, gdzie zostaliśmy wymienieni jako dostarczyciel szczegółowych danych.

 

Klienci Ergo Hestii mają swojego rzecznikaSilne zainteresowanie mediów wzbudził także inny nasz materiał. W równo rok po wejściu w życie przepisu o utracie prawa jazdy po przekroczeniu prędkości o 50 km/h w terenie zabudowanym opracowaliśmy ten temat z ubezpieczeniowego punktu widzenia, poprosiliśmy też Komendę Główną Policji o podanie nam liczby zabranych z tego powodu dokumentów. Udzieliliśmy również odpowiedzi na pytania: co grozi tym, którzy nie zastosują się do kary i spowodują wypadek kierując pojazd bez uprawnień?, jak wygląda kwestia odszkodowania? Tematem zainteresowała się Gazeta Wyborcza, radio ESKA, szereg mediów lokalnych (m.in. Kurier Szczeciński), a także portale pokroju Onet.pl, Wp.pl, SE.pl oraz Dziennik.pl.

 

Tuż po długim weekendzie majowym udzieliliśmy również wywiadu portalowi franczyzawpolsce.pl – tematem rozmowy była nasza sieć franczyzowo-partnerska. Z kolei dziennikowi Rzeczpospolita pomogliśmy opracować temat ubezpieczeń dla właścicieli motocykli.

Poniżej, jak co miesiąc, kilka linków oraz skany artykułów:

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Można znaleźć dobrą i niedrogą polisę turystyczną

Można znaleźć dobrą i niedrogą polisę turystyczną

listopad 2015

listopad 2015

Ustawa o PPK zaczęła obowiązywać

Ustawa o PPK zaczęła obowiązywać