Strefa Agenta30 marca 2018

Media o nas – marzec 2018

Można powiedzieć, że przygotowywane przez nas w ostatnim czasie materiały prasowe trafiły w potrzeby dziennikarzy. W marcu wypowiadaliśmy się w mediach w kilku różnych wątkach biznesowych oraz produktowych. Poniżej kilka zdań podsumowania, a także porcja skanów i linków do artykułów.

Wartym szczególnej wzmianki tekstem, w którego przygotowanie byliśmy w ostatnim czasie zaangażowani, jest artykuł opublikowany w Rzeczpospolitej zatytułowany „Polisy OC zaczęły przynosić zyski”. Gazeta odniosła się w nim do opublikowanych w połowie marca przez KNF wyników branży. W tekście odnieśliśmy się do przyczyn podwyżek OC, a także pokusiliśmy się o prognozę polityki cenowej zakładów ubezpieczeń w najbliższym czasie.

To nie jedyna nasza obecność w Rzeczpospolitej w tym miesiącu. Mieliśmy bowiem także okazję podpowiedzieć czytelnikom dziennika, w jaki sposób powinni ubezpieczyć się rowerzyści przed zbliżającym się sezonem.

W mediach cały czas obecny jest też wątek telematyki – kto skorzysta na nowych rozwiązaniach technologicznych, co oznaczają one dla branży m.in. w kontekście oceny szkodowości? Na te pytania odpowiedzieliśmy w kilkunastu artykułach prasowych na łamach wszystkich najważniejszych dzienników regionalnych Grupy Polska Press.

Z kolei media branżowe zainteresowały się nowością w naszej ofercie, czyli Drivers Casco (m.in. Gazeta Ubezpieczeniowa oraz Dziennik Ubezpieczeniowy). Na jednym z portali dotyczących franczyzy czytelnicy mieli natomiast okazję przeczytać o naszym systemie franczyzowo-partnerskim.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

 

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 28 sierpnia 2020

Media o nas – sierpień 2020

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy