Strefa Agenta30 marca 2018

Media o nas – marzec 2018

Można powiedzieć, że przygotowywane przez nas w ostatnim czasie materiały prasowe trafiły w potrzeby dziennikarzy. W marcu wypowiadaliśmy się w mediach w kilku różnych wątkach biznesowych oraz produktowych. Poniżej kilka zdań podsumowania, a także porcja skanów i linków do artykułów.

Wartym szczególnej wzmianki tekstem, w którego przygotowanie byliśmy w ostatnim czasie zaangażowani, jest artykuł opublikowany w Rzeczpospolitej zatytułowany „Polisy OC zaczęły przynosić zyski”. Gazeta odniosła się w nim do opublikowanych w połowie marca przez KNF wyników branży. W tekście odnieśliśmy się do przyczyn podwyżek OC, a także pokusiliśmy się o prognozę polityki cenowej zakładów ubezpieczeń w najbliższym czasie.

To nie jedyna nasza obecność w Rzeczpospolitej w tym miesiącu. Mieliśmy bowiem także okazję podpowiedzieć czytelnikom dziennika, w jaki sposób powinni ubezpieczyć się rowerzyści przed zbliżającym się sezonem.

W mediach cały czas obecny jest też wątek telematyki – kto skorzysta na nowych rozwiązaniach technologicznych, co oznaczają one dla branży m.in. w kontekście oceny szkodowości? Na te pytania odpowiedzieliśmy w kilkunastu artykułach prasowych na łamach wszystkich najważniejszych dzienników regionalnych Grupy Polska Press.

Z kolei media branżowe zainteresowały się nowością w naszej ofercie, czyli Drivers Casco (m.in. Gazeta Ubezpieczeniowa oraz Dziennik Ubezpieczeniowy). Na jednym z portali dotyczących franczyzy czytelnicy mieli natomiast okazję przeczytać o naszym systemie franczyzowo-partnerskim.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

 

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 27 marca 2019

Oferta specjalna!

Czytaj dalej
Strefa Agenta 17 października 2016

Superpolisa na Targach Franczyza 2016

Czytaj dalej
Strefa Agenta 20 lutego 2016

Mówi się w branży…

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy