Media o nas – marzec 2018

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 30.03.2018, w kategorii:

Można powiedzieć, że przygotowywane przez nas w ostatnim czasie materiały prasowe trafiły w potrzeby dziennikarzy. W marcu wypowiadaliśmy się w mediach w kilku różnych wątkach biznesowych oraz produktowych. Poniżej kilka zdań podsumowania, a także porcja skanów i linków do artykułów.

Wartym szczególnej wzmianki tekstem, w którego przygotowanie byliśmy w ostatnim czasie zaangażowani, jest artykuł opublikowany w Rzeczpospolitej zatytułowany „Polisy OC zaczęły przynosić zyski”. Gazeta odniosła się w nim do opublikowanych w połowie marca przez KNF wyników branży. W tekście odnieśliśmy się do przyczyn podwyżek OC, a także pokusiliśmy się o prognozę polityki cenowej zakładów ubezpieczeń w najbliższym czasie.

To nie jedyna nasza obecność w Rzeczpospolitej w tym miesiącu. Mieliśmy bowiem także okazję podpowiedzieć czytelnikom dziennika, w jaki sposób powinni ubezpieczyć się rowerzyści przed zbliżającym się sezonem.

W mediach cały czas obecny jest też wątek telematyki – kto skorzysta na nowych rozwiązaniach technologicznych, co oznaczają one dla branży m.in. w kontekście oceny szkodowości? Na te pytania odpowiedzieliśmy w kilkunastu artykułach prasowych na łamach wszystkich najważniejszych dzienników regionalnych Grupy Polska Press.

Z kolei media branżowe zainteresowały się nowością w naszej ofercie, czyli Drivers Casco (m.in. Gazeta Ubezpieczeniowa oraz Dziennik Ubezpieczeniowy). Na jednym z portali dotyczących franczyzy czytelnicy mieli natomiast okazję przeczytać o naszym systemie franczyzowo-partnerskim.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

 

JN

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Polisy OC drożeją wolniej, ale słono kosztują kierowców

Polisy OC drożeją wolniej, ale słono kosztują kierowców

Konkurowanie cenami polis się nie skończy

Konkurowanie cenami polis się nie skończy

„Gdy jedziesz autem na wakacje za granicę” – Głos Szczeciński

„Gdy jedziesz autem na wakacje za granicę” – Głos Szczeciński