Media o nas – marzec 2018

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 30.03.2018, w kategorii:

Można powiedzieć, że przygotowywane przez nas w ostatnim czasie materiały prasowe trafiły w potrzeby dziennikarzy. W marcu wypowiadaliśmy się w mediach w kilku różnych wątkach biznesowych oraz produktowych. Poniżej kilka zdań podsumowania, a także porcja skanów i linków do artykułów.

Wartym szczególnej wzmianki tekstem, w którego przygotowanie byliśmy w ostatnim czasie zaangażowani, jest artykuł opublikowany w Rzeczpospolitej zatytułowany „Polisy OC zaczęły przynosić zyski”. Gazeta odniosła się w nim do opublikowanych w połowie marca przez KNF wyników branży. W tekście odnieśliśmy się do przyczyn podwyżek OC, a także pokusiliśmy się o prognozę polityki cenowej zakładów ubezpieczeń w najbliższym czasie.

To nie jedyna nasza obecność w Rzeczpospolitej w tym miesiącu. Mieliśmy bowiem także okazję podpowiedzieć czytelnikom dziennika, w jaki sposób powinni ubezpieczyć się rowerzyści przed zbliżającym się sezonem.

W mediach cały czas obecny jest też wątek telematyki – kto skorzysta na nowych rozwiązaniach technologicznych, co oznaczają one dla branży m.in. w kontekście oceny szkodowości? Na te pytania odpowiedzieliśmy w kilkunastu artykułach prasowych na łamach wszystkich najważniejszych dzienników regionalnych Grupy Polska Press.

Z kolei media branżowe zainteresowały się nowością w naszej ofercie, czyli Drivers Casco (m.in. Gazeta Ubezpieczeniowa oraz Dziennik Ubezpieczeniowy). Na jednym z portali dotyczących franczyzy czytelnicy mieli natomiast okazję przeczytać o naszym systemie franczyzowo-partnerskim.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

 

JN

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Zniszczenia po weekendowej nawałnicy oszacowane przez ubezpieczycieli

Zniszczenia po weekendowej nawałnicy oszacowane przez ubezpieczycieli

Ubezpieczenia w liczbach – podsumowanie 2016 roku

Ubezpieczenia w liczbach – podsumowanie 2016 roku

Ubiegły rok w statystykach UFG

Ubiegły rok w statystykach UFG