Strefa Agenta20 grudnia 2018

Media o nas – grudzień 2018

Nie zwalniamy tempa i w końcówce roku wciąż z dużą intensywnością komentujemy najważniejsze ubezpieczeniowe zagadnienia. Grudzień to czas podsumowań nie tylko w biznesie, lecz także w mediach, co w ostatnich tygodniach było doskonale widać.

Jak wiadomo jest już prezydencki podpis pod wyższymi sumami gwarancyjnymi OC. Zmiana zacznie obowiązywać od 1 stycznia 2019 roku. Postanowiliśmy skomentować ten temat, zastanawiając się, jak modyfikacja ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych wpłynie na ceny polis. Naszym zdaniem podniesienie sum gwarancyjnych nie jest argumentem za podniesieniem składek. Choćby dlatego, że tendencja cenowa jest raczej malejąca, podwyżki dopiero co się zakończyły, a średnia wartość wypłaconego odszkodowania na poziomie kilku tysięcy złotych nawet nie zbliża się do górnego poziomu odpowiedzialności ubezpieczycieli.

Ten temat cieszył się w końcówce roku, pełnej podsumowań i prognoz, bardzo dużym zainteresowaniem dziennikarzy. Oprócz niego w mediach można było przeczytać ponownie o naszym ostatnim głośnym transferze personalnym, o którym więcej pisaliśmy miesiąc temu. W prasie i sieciowych serwisach informacyjnych wciąż żywe są również tematy: różnic w cenach OC dla jednego kierowcy (to bardzo „nasz” temat, bo ściśle związany z korzyściami, jakie klientom daje wizyta w multiagencji!) i zmiany opon na zimowe w kontekście odszkodowań z OC i AC.

Poniżej lista blisko 60 grudniowych publikacji z naszym udziałem.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 27 września 2018

Media o nas – wrzesień 2018

Czytaj dalej
Strefa Agenta 13 kwietnia 2016

W Europie srogie kary za brak OC

Czytaj dalej
Strefa Agenta 26 października 2015

Zmiany kadrowe. Dołączył do nas Dyrektor HR

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę