Media o nas – wrzesień 2018

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 27.09.2018, w kategorii:

Nie może dziwić, że na ostatniej prostej przed wejściem w życie nowej ustawy o dystrybucji ubezpieczeń ten temat często pojawiał się w mediach we wrześniu. My również mieliśmy okazję opowiedzieć o rozwiązaniach, które wprowadziliśmy w naszej multiagencji.

Na temat IDD mieliśmy okazję wypowiadać się przede wszystkim w mediach branżowych – w końcu warto, aby zakłady ubezpieczeń i nasza konkurencja wiedziały, że jesteśmy w pełni gotowi na nowe prawo. Maciej Przybyszewski wypowiadał się m.in. na łamach Gazety Ubezpieczeniowe i Dziennika Ubezpieczeniowego. Przewidujemy, że temat IDD będzie jeszcze w mediach wracał na początku przyszłego miesiąca.

Ponadto mieliśmy okazję szeroko komentować wątek ubezpieczeń komunikacyjnych. W specjalnym dodatku do magazynu Parkiet analizowaliśmy relację sprzedawanych polis AC do OC i porównywaliśmy udział komunikacji w ogóle ubezpieczeń na krajowym rynku – także w odniesieniu do zagranicy. Dostrzegliśmy m.in. ciekawe różnice pomiędzy Polską a krajami zachodnimi – potwierdza się, że świadomość ubezpieczeniowa jest tam wciąż większa. Redakcja skorzystała także z naszych kalkulacji, których użyła do jednego z dużych tekstów o polisach komunikacyjnych. Również wątek cen OC będzie z pewnością wracał w najbliższych dniach i tygodniach.

Z ciekawostek. Na początku października odbędzie się gala bokserska, w której sponsoring jesteśmy zaangażowani. Będziemy o tym informować, ale tu prezentujemy tu wywiad przeprowadzony przez Super Express z Krzysztofem Głowacki, bokserem, który należy do grupy, z którą współpracujemy. Na skanie artykułu bardzo dobrze widać logo naszej multiagencji. To interesujący przykład korzyści promocyjnych, jakie może nam dać wspieranie profesjonalnego sportu.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

JN

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Zmiany konieczne?

Zmiany konieczne?

2014-12-18 Gothaer likwiduje szkody w Zamku Książ

2014-12-18 Gothaer likwiduje szkody w Zamku Książ

Mówi się w branży …

Mówi się w branży …