Aktualności17 października 2018

Nosalowy Dwór KnockOut Boxing Night 4 już za nami

W sobotę 6 października 2018 roku odbyła się Gala Boksu Nosalowy Dwór KnockOut Boxing Night 4. Jednym z głównych sponsorów Gali była Multiagencja Superpolisa, która zaangażowała się we współpracę sponsorską z grupą bokserską KnockOut Promotions. Do tej pory Superpolisa wsparła organizację czerwcowej gali bokserskiej w Rzeszowie oraz letniego obozu przygotowawczego z udziałem tak znanych bokserów jak Krzysztof Głowacki i Krzysztof „Diablo” Włodarczyk.

Ten ostatni był gwiazdą Nosalowy Dwór KnockOut Boxing Night, pokonując w walce wieczoru Amerykanina Ala Sandsa i odnosząc tym samym swoje 56. zwycięstwo w karierze.

Organizator wydarzenia, KnockOut Promotions jest uważana za największą grupę bokserską w Europie Środkowo-Wschodniej. W trakcie swojej działalności zorganizowała ponad 100 telewizyjnych gal bokserskich oraz ponad 600 walk zawodowych, w tym około 70 o tytuły i pasy mistrzowskie.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę