Aktualności28 listopada 2017

Podsumujemy rok Superpolisa Ubezpieczenia na firmowej konferencji

8 grudnia 2017 r. w Hotelu Puławska Residence w Warszawie odbędzie się spotkanie podsumowujące tegoroczną działalność sieci sprzedaży Superpolisa Ubezpieczenia.

Nasza firmowa konferencja rozpocznie się o godzinie 11:00 i będzie składała się z 3 bloków tematycznych. Pierwszy zostanie poświęcony informacjom na temat bieżącej działalności naszej multiagencji, a także planom na przyszłość i gotowości firmy na działanie w zgodzie z zaplanowanymi na przyszły rok zmianami w prawie (w życie wchodzą przecież IDD i RODO, o których pamiętamy i do których będziemy dobrze przygotowani).

W drugiej części konferencji odbędą się: wykład mówcy motywacyjnego na temat umiejętności nieszablonowego działania oraz wręczenie nagród. Spotkanie zamkniemy blokiem przygotowanym przez jednego z naszych kluczowych partnerów biznesowych, Ergo Hestię. Sopocka firma zaprezentuje nam swój nowy system o nazwie Jupiter. Każdy z uczestników będzie mógł zadać przedstawicielom ubezpieczyciela pytania i przetestować ich nowe rozwiązanie sprzedażowe „w akcji”.

Po oficjalnej części konferencyjnej odbędzie się kolacja – również uroczysta, choć pewnie nieco mniej formalna.

W przyszłym miesiącu spodziewajcie się obszernej relacji z zapowiadanego eventu.

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę