Podsumujemy rok Superpolisa Ubezpieczenia na firmowej konferencji

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 28.11.2017, w kategorii:

8 grudnia 2017 r. w Hotelu Puławska Residence w Warszawie odbędzie się spotkanie podsumowujące tegoroczną działalność sieci sprzedaży Superpolisa Ubezpieczenia.

Nasza firmowa konferencja rozpocznie się o godzinie 11:00 i będzie składała się z 3 bloków tematycznych. Pierwszy zostanie poświęcony informacjom na temat bieżącej działalności naszej multiagencji, a także planom na przyszłość i gotowości firmy na działanie w zgodzie z zaplanowanymi na przyszły rok zmianami w prawie (w życie wchodzą przecież IDD i RODO, o których pamiętamy i do których będziemy dobrze przygotowani).

W drugiej części konferencji odbędą się: wykład mówcy motywacyjnego na temat umiejętności nieszablonowego działania oraz wręczenie nagród. Spotkanie zamkniemy blokiem przygotowanym przez jednego z naszych kluczowych partnerów biznesowych, Ergo Hestię. Sopocka firma zaprezentuje nam swój nowy system o nazwie Jupiter. Każdy z uczestników będzie mógł zadać przedstawicielom ubezpieczyciela pytania i przetestować ich nowe rozwiązanie sprzedażowe „w akcji”.

Po oficjalnej części konferencyjnej odbędzie się kolacja – również uroczysta, choć pewnie nieco mniej formalna.

W przyszłym miesiącu spodziewajcie się obszernej relacji z zapowiadanego eventu.

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

OC coraz droższe. A to nie koniec podwyżek – Głos Wielkopolski

OC coraz droższe. A to nie koniec podwyżek – Głos Wielkopolski

Warta z nową ofertą turystyczną

Warta z nową ofertą turystyczną

Dokąd zmierza rynek

Dokąd zmierza rynek