Porównaj ubezpieczenia z Superpolisą, zaoszczędzisz czas i pieniądze

Elastyczna i bogata oferta dostępna w jednym miejscu kusi konsumentów oszczędnością czasu i pieniędzy.

Małgorzata Zalewska Małgorzata Zalewska
Opublikowano: 28.04.2015, w kategorii:

Wydawać by się mogło, że im więcej logotypów znajduje się na witrynie multiagencji, tym pełniejsza oferta rynkowa dostępna dla klientów. Jednak nie zawsze tak jest w rzeczywistości.

Sprawne i rzetelne porównanie wszystkich dostępnych ofert w dużej mierze zależne jest od udostępnianych doradcom rozwiązań technologicznych. Martwić się o to nie muszą pracownicy multiagencji Superpolisa.pl, którzy dzięki możliwościom kompleksowego systemu sprzedażowego oferują klientom jednoczesne porównanie produktów 20 towarzystw ubezpieczeniowych.

Multiagencje ubezpieczeniowe zapewniają dostęp do produktów kilku, kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu towarzystw ubezpieczeniowych. Elastyczna i bogata oferta dostępna w jednym miejscu kusi konsumentów oszczędnością czasu i pieniędzy. Należy jednak pamiętać, że nie każda multiagencja posiada technologiczne rozwiązania umożliwiające jednoczesne zestawienie produktów wszystkich firm z oferty. Podstawową przeszkodą, stojącą na drodze multiagentów jest konieczność logowania się przy kliencie do wielu systemów dostarczanych przez każdego ubezpieczyciela z osobna.

 

IMG_0007ken

fot. Superpolisa.pl Oddział nr 2 w Warszawie

 

Aby wyeliminować tą trudność multiagencja Superpolisa.pl stworzyła własny, kompleksowy system sprzedażowy, dzięki któremu doradcy w przeciągu kilku minut mogą jednocześnie porównać produkty komunikacyjne, mieszkaniowe, turystyczne oraz na życie w 20 towarzystwach ubezpieczeniowych. Tym samym klienci otrzymują rzetelne zestawienie umożliwiające wybranie produktu aktualnie najlepszego ubezpieczyciela.

 

MZ

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

„Mniej składki ze sprzedaży w sieci” – Rzeczpospolita

„Mniej składki ze sprzedaży w sieci” – Rzeczpospolita

„Sprawdź, jak wykupić dobrą i tanią polisę OC oraz AC” – Gazeta Współczesna

„Sprawdź, jak wykupić dobrą i tanią polisę OC oraz AC” – Gazeta Współczesna

Interaktywne polisy Johna Hancocka – czy tak wygląda przyszłość?

Interaktywne polisy Johna Hancocka – czy tak wygląda przyszłość?