Aktualności28 kwietnia 2015

Porównaj ubezpieczenia z Superpolisą, zaoszczędzisz czas i pieniądze

Wydawać by się mogło, że im więcej logotypów znajduje się na witrynie multiagencji, tym pełniejsza oferta rynkowa dostępna dla klientów. Jednak nie zawsze tak jest w rzeczywistości.

Sprawne i rzetelne porównanie wszystkich dostępnych ofert w dużej mierze zależne jest od udostępnianych doradcom rozwiązań technologicznych. Martwić się o to nie muszą pracownicy multiagencji Superpolisa.pl, którzy dzięki możliwościom kompleksowego systemu sprzedażowego oferują klientom jednoczesne porównanie produktów 20 towarzystw ubezpieczeniowych.

Multiagencje ubezpieczeniowe zapewniają dostęp do produktów kilku, kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu towarzystw ubezpieczeniowych. Elastyczna i bogata oferta dostępna w jednym miejscu kusi konsumentów oszczędnością czasu i pieniędzy. Należy jednak pamiętać, że nie każda multiagencja posiada technologiczne rozwiązania umożliwiające jednoczesne zestawienie produktów wszystkich firm z oferty. Podstawową przeszkodą, stojącą na drodze multiagentów jest konieczność logowania się przy kliencie do wielu systemów dostarczanych przez każdego ubezpieczyciela z osobna.

 

IMG_0007ken
fot. Superpolisa.pl Oddział nr 2 w Warszawie

 

Aby wyeliminować tą trudność multiagencja Superpolisa.pl stworzyła własny, kompleksowy system sprzedażowy, dzięki któremu doradcy w przeciągu kilku minut mogą jednocześnie porównać produkty komunikacyjne, mieszkaniowe, turystyczne oraz na życie w 20 towarzystwach ubezpieczeniowych. Tym samym klienci otrzymują rzetelne zestawienie umożliwiające wybranie produktu aktualnie najlepszego ubezpieczyciela.

 

MZ

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy