Porównaj ubezpieczenia z Superpolisą, zaoszczędzisz czas i pieniądze

Elastyczna i bogata oferta dostępna w jednym miejscu kusi konsumentów oszczędnością czasu i pieniędzy.

Małgorzata Zalewska Małgorzata Zalewska
Opublikowano: 28.04.2015, w kategorii:

Wydawać by się mogło, że im więcej logotypów znajduje się na witrynie multiagencji, tym pełniejsza oferta rynkowa dostępna dla klientów. Jednak nie zawsze tak jest w rzeczywistości.

Sprawne i rzetelne porównanie wszystkich dostępnych ofert w dużej mierze zależne jest od udostępnianych doradcom rozwiązań technologicznych. Martwić się o to nie muszą pracownicy multiagencji Superpolisa.pl, którzy dzięki możliwościom kompleksowego systemu sprzedażowego oferują klientom jednoczesne porównanie produktów 20 towarzystw ubezpieczeniowych.

Multiagencje ubezpieczeniowe zapewniają dostęp do produktów kilku, kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu towarzystw ubezpieczeniowych. Elastyczna i bogata oferta dostępna w jednym miejscu kusi konsumentów oszczędnością czasu i pieniędzy. Należy jednak pamiętać, że nie każda multiagencja posiada technologiczne rozwiązania umożliwiające jednoczesne zestawienie produktów wszystkich firm z oferty. Podstawową przeszkodą, stojącą na drodze multiagentów jest konieczność logowania się przy kliencie do wielu systemów dostarczanych przez każdego ubezpieczyciela z osobna.

 

IMG_0007ken

fot. Superpolisa.pl Oddział nr 2 w Warszawie

 

Aby wyeliminować tą trudność multiagencja Superpolisa.pl stworzyła własny, kompleksowy system sprzedażowy, dzięki któremu doradcy w przeciągu kilku minut mogą jednocześnie porównać produkty komunikacyjne, mieszkaniowe, turystyczne oraz na życie w 20 towarzystwach ubezpieczeniowych. Tym samym klienci otrzymują rzetelne zestawienie umożliwiające wybranie produktu aktualnie najlepszego ubezpieczyciela.

 

MZ

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Konsekwencje jazdy bez prawa jazdy mogą być kosztowne

Konsekwencje jazdy bez prawa jazdy mogą być kosztowne

Ubezpieczenie dla ucznia

Ubezpieczenie dla ucznia