Dla Mediów8 czerwca 2015

Porównywarka ubezpieczeń Superpolisa.pl na Targach ProfitAuto Show 2015

Od 23 do 24 maja w katowickim Spodku odbywała się jedna z największych imprez motoryzacyjnych w Polsce – Targi ProfiAuto Show. Wśród przedstawicieli producentów, sklepów i serwisów samochodowych nie zabrakło prezentacji oferty na ubezpieczenia OC i AC porównywarki ubezpieczeń Superpolisa.pl.

 

Targi ProfiAuto Show to jedna z największych imprez motoryzacyjnych w kraju, która już dwunasty rok z rzędu przyciąga tysiące osób poszukujących najwyższej jakości usług z branży motoryzacyjnej. W ubiegłorocznej edycji wydarzenia udział wzięło 140 wystawców i 35 tys. odwiedzających. Według szacunków organizatorów w tym roku katowicki Spodek odwiedziło jeszcze więcej fanów motoryzacji.

1. WP_20150523_015
fot. Prezentacja oferty Superpolisa.pl

 

Podczas dwóch dni uczestnicy targów mieli okazję przyglądać się wystąpieniom profesjonalistów z branży motoryzacyjnej. Odwiedzać mogli stoiska producentów części i akcesoriów, właścicieli sklepów czy mechaników. Biorąc pod uwagę, że tematyka ProfiAuto Show 2015 i profil naszej działalności na polu ubezpieczeń komunikacyjnych OC i autocasco są pokrewne, postanowiliśmy pojawić się w Katowicach z prezentacją naszej oferty.

Za promocję naszej oferty odpowiedzialne były hostessy wespół z naszym brand hero, psem Spoxem.

 

 

W przypadku wykorzystania materiału we fragmencie lub całości prosimy o powołanie się na źródło www.superpolisa.pl, a w razie pytań lub wątpliwości kontakt do pr@superpolisa.efigence.com.

Rate this post

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę