PZU: Nowa polisa Ja Plus

Wiktoria Tkacz Wiktoria Tkacz
Opublikowano: 02.05.2018, w kategorii:

PZU rozszerzył ofertę ubezpieczeń dostępnych on-line o polisy na życie. Nowy produkt – PZU Ja Plus – można już nabyć na portalu moje.pzu.pl. Ubezpieczenie PZU Ja Plus oferowane jest w dwóch wersjach, różniących się wysokością sumy ubezpieczenia. W pierwszej można ubezpieczyć siebie, a w drugiej dodatkowo swoje dzieci.

Największy polski ubezpieczyciel wypłaci świadczenie w razie problemów zdrowotnych, które pojawią się w wyniku nieszczęśliwego wypadku ubezpieczonego lub jego dzieci, a także w razie śmierci ubezpieczonego. Pieniądze z polisy można przeznaczyć na dowolny cel, np. leczenie, rehabilitację albo spłatę zobowiązań finansowych.

Najwyższa suma, na jaką można zawrzeć ubezpieczenie, to 300 tys. zł. Przykładowo, jeśli ubezpieczony w wariancie II zginie w wypadku komunikacyjnym, PZU wypłaci uposażonym 100 tys. zł z tytułu śmierci ubezpieczonego spowodowanej nieszczęśliwym wypadkiem i 200 tys. zł z tytułu śmierci spowodowanej wypadkiem komunikacyjnym. Wybór pakietu ubezpieczenia z dzieckiem oznacza, że PZU ubezpieczy dzieci, które ukończyły rok i nie mają więcej niż 18 lat. Cena ubezpieczenia jest taka sama, niezależnie od liczby dzieci.

Zawarcie ubezpieczenia nie wymaga przejścia badań medycznych ani odpowiadania na pytania o stan zdrowia. Umowa jest zawierana na 5 lat i w każdej chwili można z niej zrezygnować. PZU gwarantuje, że przez cały okres składka nie wzrośnie.

Zakład promuje nowy produkt w kampanii marketingowej skierowanej do szerokiej grupy odbiorców. Główny komunikat skupia się na możliwości zakupu online oraz atrakcyjnej cenie produktu. Kampania została oparta w całości na działaniach internetowych i potrwa do końca czerwca.

WT

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Jak wybrać ubezpieczenie dla dziecka?

Jak wybrać ubezpieczenie dla dziecka?

Jak wybrać ubezpieczenie OC?

Jak wybrać ubezpieczenie OC?

Ubezpieczenie wynajmowanego mieszkania

Ubezpieczenie wynajmowanego mieszkania