Aktualności2 maja 2018

PZU: Nowa polisa Ja Plus

PZU rozszerzył ofertę ubezpieczeń dostępnych on-line o polisy na życie. Nowy produkt – PZU Ja Plus – można już nabyć na portalu moje.pzu.pl. Ubezpieczenie PZU Ja Plus oferowane jest w dwóch wersjach, różniących się wysokością sumy ubezpieczenia. W pierwszej można ubezpieczyć siebie, a w drugiej dodatkowo swoje dzieci.

Największy polski ubezpieczyciel wypłaci świadczenie w razie problemów zdrowotnych, które pojawią się w wyniku nieszczęśliwego wypadku ubezpieczonego lub jego dzieci, a także w razie śmierci ubezpieczonego. Pieniądze z polisy można przeznaczyć na dowolny cel, np. leczenie, rehabilitację albo spłatę zobowiązań finansowych.

Najwyższa suma, na jaką można zawrzeć ubezpieczenie, to 300 tys. zł. Przykładowo, jeśli ubezpieczony w wariancie II zginie w wypadku komunikacyjnym, PZU wypłaci uposażonym 100 tys. zł z tytułu śmierci ubezpieczonego spowodowanej nieszczęśliwym wypadkiem i 200 tys. zł z tytułu śmierci spowodowanej wypadkiem komunikacyjnym. Wybór pakietu ubezpieczenia z dzieckiem oznacza, że PZU ubezpieczy dzieci, które ukończyły rok i nie mają więcej niż 18 lat. Cena ubezpieczenia jest taka sama, niezależnie od liczby dzieci.

Zawarcie ubezpieczenia nie wymaga przejścia badań medycznych ani odpowiadania na pytania o stan zdrowia. Umowa jest zawierana na 5 lat i w każdej chwili można z niej zrezygnować. PZU gwarantuje, że przez cały okres składka nie wzrośnie.

Zakład promuje nowy produkt w kampanii marketingowej skierowanej do szerokiej grupy odbiorców. Główny komunikat skupia się na możliwości zakupu online oraz atrakcyjnej cenie produktu. Kampania została oparta w całości na działaniach internetowych i potrwa do końca czerwca.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 9 marca 2016

Ranking jakości danych UFG

Czytaj dalej
Aktualności 27 stycznia 2017

Rzecznik Finansowy

Czytaj dalej
Aktualności 25 kwietnia 2023

Śniadanie z Superpolisą Warszawa

Czytaj dalej
Aktualności 29 stycznia 2019

OC zdrożeje? Niekoniecznie

Czytaj dalej
Aktualności 29 marca 2018

Byliśmy w Popradzie!

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę