PZU partnerem Game Music Festival

Agata Wrzosek Agata Wrzosek
Opublikowano: 25.10.2019, w kategorii:

Największy polski ubezpieczyciel został parterem Game Music Festival – największej na świecie imprezy poświęconej muzyce i dźwiękowi w grach komputerowych. PZU już po raz kolejny został partnerem wydarzenia, które zgromadziło ponad 5 tysięcy melomanów.

18 i 19 października w Narodowym Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu odbyły się trzy koncerty, w trakcie których kilkuset artystów zabrało gości w podróż po muzycznym świecie gier komputerowych. Zgromadzeni fani mogli usłyszeć utwory z tak ponadczasowych serii jak Hitman czy Assasin’s Creed. Wrażeniom muzycznym towarzyszyły wrażenia z bliskich spotkań z twórcami muzyki – goście mogli uczestniczyć w warsztatach, wykładach i spotkaniach z kompozytorami.

Jak powiedział Damian Ziąber, dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej Grupy PZU, „kultura i sztuka wpływa na długość naszego życia. Osoby, które regularnie uczęszczają na koncerty, żyją statystycznie dłużej”. Grupa PZU o tym wie, dlatego wspiera Game Music Festival już od pierwszej jego edycji. Jest to część działań wpisujących się w strategię Grupy – #10latdluzej.

 

 

AW

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Media o nas – październik 2018

Media o nas – październik 2018

Jak nie przepłacić za OC? – Gazeta Wyborcza

Jak nie przepłacić za OC? – Gazeta Wyborcza

Jak bezpiecznie grillować?

Jak bezpiecznie grillować?