Aktualności4 marca 2015

PZU przyciąga najlepszych studentów

Wczoraj ruszyła kolejna odsłona kampanii employer brandingowej PZU Przyciągamy najlepszych”. W tym roku zorganizowanej przez lidera polskiego rynku ubezpieczeń akcji przyświeca hasło „uThoruj sobie drogę na staż”. PZU poprzez tego typu działania nie tylko zachęca najzdolniejszych młodych ludzi do ogólnopolskiego programu staży i praktyk, ale także umacnia wizerunek atrakcyjnego pracodawcy.

Maciej Hassa, kierownik zespołu marki pracodawcy w PZU mówi, że w tegorocznej edycji przygotowano dla studentów ponad 70 atrakcyjnych ofert stażowych. Jak pokazują dane zebrane przez ubezpieczyciela, po odbyciu praktyk nawet 60% stażystów wiąże się z firmą na dłużej.

 

Tworzenie angażujących miejsc pracy przez lidera branży asekuracyjnej docenił Top Employers Institute, który drugi raz z rzędu nagrodził PZU prestiżowym certyfikatem Top Employers. O atrakcyjnym wizerunku PZU jako pracodawcy świadczy również piąta pozycja w XXIII edycji badania Pracodawca Roku przeprowadzonego przez AIESEC, największa studencką organizacje w Polsce.

Co ciekawe w pierwszej pięćdziesiątce zestawienia nie znajdziemy żadnego innego towarzystwa, choć branża ubezpieczeniowa znalazła się na dziesiątej pozycji wśród preferowanych przez studentów przyszłych miejsc pracy.

DW

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 24 października 2017

PZU stawia na telematykę

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy