Aktualności13 grudnia 2019

PZU Zdrowie: Pierwsza placówka własna we Wrocławiu

27 listopada oficjalnie otwarto pierwszą placówkę własną PZU we Wrocławiu – Centrum Medyczne PZU Zdrowie Wrocław Grabarska. Nowe Centrum Medyczne to najlepsi lekarze i nowoczesny sprzęt w budynku o wysokiej jakości wykończenia. W placówce pacjenci będą mogli skorzystać z konsultacji lekarzy specjalistów, wykonać badania diagnostyczne i drobne zabiegi ambulatoryjne. Znajdzie się tam również część stomatologiczna z gabinetami wyposażonymi w sprzęt do precyzyjnej diagnostyki i leczenia minimalizującego ból.

Centrum Medyczne PZU Zdrowie Wrocław Grabarska to jedna z blisko 100 tego typu placówek w Polsce, a zarazem kolejny etap rozwoju sieci PZU Zdrowie.  W ciągu ostatniego roku otworzyła ona centra medyczne pod swoją marką m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Radomiu.

Produkty zdrowotne PZU posiada już ponad dwa i pół miliona klientów w całej Polsce. W pierwszym półroczu PZU Zdrowie odpowiadało za prawie 75% wzrostu rynku prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych w Polsce. Sieć firmy liczy blisko 100 własnych i 2200 partnerskich placówek w niemal 600 miastach w Polsce.

Po uzyskaniu zgody UOKiK na transakcję przejęcia sieci Tomma Diagnostyka Obrazowa sieć własna PZU Zdrowie będzie liczyła ponad 130 placówek.

 

AW

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę