Blog Ubezpieczeniowy30 stycznia 2020

Ruszył Wielki Konkurs Bałtycki !

Ruszyło największe konkursowe przedsięwzięcie na polskim rynku ubezpieczeniowym – aż 200 agentów może wygrać udział w Kongresie Ubezpieczeniowym wraz z wycieczką promem do Szwecji! Od 1 stycznia do 31 marca 2020 r. każda sprzedana polisa przybliża Was do wygranej!

Kongres Ubezpieczeniowy rozpoczniemy 13 maja w Trójmieście, gdzie ugościmy Was w prestiżowej lokalizacji, która na razie owiana jest tajemnicą. Popołudnie spędzimy na konferencji, w której weźmie udział Gość Specjalny – bardzo znany i inspirujący podróżnik, którego nazwisko poznacie już wkrótce.  
A to dopiero początek atrakcji! Tuż po Kongresie – wykorzystując fakt, że jesteśmy już nad polskim morzem – zabierzemy Was w podróż promem do Szwecji, gdzie spędzimy wspólnie czas, zwiedzając najciekawsze miejsca
i poznając kulturę oraz kuchnię Skandynawii.  

Obiecujemy zrobić wszystko, żebyście po powrocie do Gdyni (15 maja) mogli wspominać ten pełen atrakcji weekend jeszcze przez bardzo długi czas.

Ale na dziś pałeczka jest po Waszej stronie – macie jeszcze ponad 2 miesiące, by zająć jedno z aż 200 zwycięskich miejsc. Nie może Was zabraknąć na tak doniosłym wydarzeniu!

Wraz z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi gorąco namawiamy Was do udziału w konkursie. W jego regulaminie znajdziecie szczegółowe warunki sprzedaży dla każdego Towarzystwa Ubezpieczeniowego, będącego partnerem wydarzenia: PZU, ERGO Hestia, Warta, Allianz, Link4, Generali (Proama), Wiener, Compensa, Interrisk, Uniqa, Axa Ubezpieczenia, TUW TUZ i Warta Życie.

Do zobaczenia i powodzenia!

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Blog Ubezpieczeniowy 25 listopada 2015

Jak wygląda ubezpieczenie dla piłkarzy?

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy