Strefa Agenta28 listopada 2019

Wywiady Superpolisy – Maxi Ochrona

Wywiad z Urszulą Szwarc – Zastępcą Dyrektora Departamentu Sprzedaży w Europe  Assistance Polska.

Dlaczego warto kupić Maxi Ochronę?

Każdego dnia może wystąpić sytuacja, w której klienci będą potrzebowali wsparcia. Przygotowaliśmy produkt z szerokim zakresem ochrony, aby ułatwić im codzienne życie oraz zapewnić wygodę i bezpieczeństwo w trudnych i stresujących sytuacjach. Maxi Ochrona w ramach jednej polisy gwarantuje pomoc w sytuacji wielu zdarzeń i chroni przed wieloma ryzykami. Podstawowa wersja ubezpieczenia obejmuje ochronę w zakresie Pomocy w Domu, Pomocy Medycznej, Następstw Nieszczęśliwych Wypadków oraz Bezpiecznej Tożsamości.

Zepsuty zamek w drzwiach, cieknący kran, czy awaria pralki to tylko przykłady stresujących sytuacji, w których często zastanawiamy się: „Co robić? Do kogo zadzwonić?”. W takich sytuacjach przyda się całodobowa Pomoc w Domu, która zapewnia wsparcie wykwalifikowanych i sprawdzonych specjalistów. Klienci mogą liczyć na wsparcie najlepszych specjalistów w przypadku uszkodzenie mienia w miejscu zamieszkania wskutek awarii lub zdarzenia losowego oraz awarii sprzętu AGD/RTV/IT.

Z kolei Pomoc Medyczna przyda się w przypadku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku. Ubezpieczenie zapewni wówczas organizację i pokrycie kosztów wizyty lekarza, pielęgniarki, transportu medycznego, pomocy domowej, po hospitalizacji, rehabilitacji i wielu innych świadczeń.

Pakiet Bezpieczna Tożsamość chroni ubezpieczonych na wypadek utraty dokumentów w następstwie kradzieży, kradzieży z włamaniem lub rozboju. W takim przypadku klienci mają zagwarantowaną pomoc w zastrzeganiu wszystkich posiadanych kart płatniczych i kredytowych, uzyskaniu dokumentów zastępczych za granicą, wypełnianiu wniosków o wydanie nowych dokumentów i przesłaniu ich do ubezpieczonego, wypełnianiu wniosku o uzyskanie raportu w BIK, zwrotu kosztów poniesionych na wyrobienie duplikatu dokumentów, a także inne przydatne świadczenia.

Ubezpieczenie zapewnia również świadczenia odszkodowawcze z tytułu Następstw Nieszczęśliwego Wypadku. Ubezpieczeni mają zagwarantowany dostęp do całodobowej pomocy assistance, dzięki czemu zawsze mogą liczyć na wsparcie w trudnym dla nich momencie.

Jacy klienci powinni rozważyć dołożenie kilku złotych w celu nabycia rozszerzonej opcji – pakietu Maxi Ochrona VIP?

Pakiet Maxi ochrona VIP ma w swoim zakresie kilka dodatkowych świadczeń, takich jak Funeral Assistance, Druga Opinia Medyczna oraz Nieautoryzowane Transakcje Internetowe. Z pewnością pakiety te przydadzą się osobom przezornym, chcącym się zabezpieczyć na każdą ewentualność.

Funeral Assistance gwarantuje organizację i pokrycie kosztów organizacji pogrzebu, dzięki czemu zdejmuje ciężar takich przygotowań z rodziny Ubezpieczonego w tym trudnym czasie. Druga Opinia Medyczna będzie przydatna w sytuacji uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia Ubezpieczonego w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub poważnego zachorowania. Klient ma zagwarantowaną możliwość skorzystania z Drugiej Opinii Medycznej w kraju i za granicą i uzyskania informacji, czy zaproponowane już leczenie jest zgodne z aktualną wiedzą lekarską w danej dziedzinie. Dowie się również, czy istnieją metody leczenia odpowiednie i zalecane w danym przypadku, a dostępne jedynie poza granicami RP, wraz ze wskazaniem ośrodka stosującego tego typu leczenie. W przypadku ochrony wynikającej z transakcji dokonanych w internecie przez osoby nieuprawnione, które weszły w posiadanie karty płatniczej/kredytowej lub danych dostępowych do internetowego konta poprzez phishing lub użyciu key loggera, Ubezpieczony może liczyć na zwrot utraconych środków do sumy wskazanej w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Czym kierowali się Państwo, wybierając Superpolisę Ubezpieczenia na wyłącznego dystrybutora Maxi Ochrony?

Wybierając Superpolisę Ubezpieczenia na dystrybutora naszego produktu, kierowaliśmy się profesjonalizmem oraz rzetelnością Partnera i takie właśnie cechy znaleźliśmy. Podejmując współpracę zawsze zakładamy, że będzie ona długa i owocna dla wszystkich stron, dlatego zachęcamy do stałej komunikacji i dzielenia się uwagami.

 

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 27 lutego 2019

Startuje Akademia SuperAgenta!

Czytaj dalej
Strefa Agenta 27 czerwca 2019

MEDIA O NAS – czerwiec 2019

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy