Wywiady Superpolisy – Maxi Ochrona

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 28.11.2019, w kategorii:

Wywiad z Urszulą Szwarc – Zastępcą Dyrektora Departamentu Sprzedaży w Europe  Assistance Polska.

Dlaczego warto kupić Maxi Ochronę?

Każdego dnia może wystąpić sytuacja, w której klienci będą potrzebowali wsparcia. Przygotowaliśmy produkt z szerokim zakresem ochrony, aby ułatwić im codzienne życie oraz zapewnić wygodę i bezpieczeństwo w trudnych i stresujących sytuacjach. Maxi Ochrona w ramach jednej polisy gwarantuje pomoc w sytuacji wielu zdarzeń i chroni przed wieloma ryzykami. Podstawowa wersja ubezpieczenia obejmuje ochronę w zakresie Pomocy w Domu, Pomocy Medycznej, Następstw Nieszczęśliwych Wypadków oraz Bezpiecznej Tożsamości.

Zepsuty zamek w drzwiach, cieknący kran, czy awaria pralki to tylko przykłady stresujących sytuacji, w których często zastanawiamy się: „Co robić? Do kogo zadzwonić?”. W takich sytuacjach przyda się całodobowa Pomoc w Domu, która zapewnia wsparcie wykwalifikowanych i sprawdzonych specjalistów. Klienci mogą liczyć na wsparcie najlepszych specjalistów w przypadku uszkodzenie mienia w miejscu zamieszkania wskutek awarii lub zdarzenia losowego oraz awarii sprzętu AGD/RTV/IT.

Z kolei Pomoc Medyczna przyda się w przypadku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku. Ubezpieczenie zapewni wówczas organizację i pokrycie kosztów wizyty lekarza, pielęgniarki, transportu medycznego, pomocy domowej, po hospitalizacji, rehabilitacji i wielu innych świadczeń.

Pakiet Bezpieczna Tożsamość chroni ubezpieczonych na wypadek utraty dokumentów w następstwie kradzieży, kradzieży z włamaniem lub rozboju. W takim przypadku klienci mają zagwarantowaną pomoc w zastrzeganiu wszystkich posiadanych kart płatniczych i kredytowych, uzyskaniu dokumentów zastępczych za granicą, wypełnianiu wniosków o wydanie nowych dokumentów i przesłaniu ich do ubezpieczonego, wypełnianiu wniosku o uzyskanie raportu w BIK, zwrotu kosztów poniesionych na wyrobienie duplikatu dokumentów, a także inne przydatne świadczenia.

Ubezpieczenie zapewnia również świadczenia odszkodowawcze z tytułu Następstw Nieszczęśliwego Wypadku. Ubezpieczeni mają zagwarantowany dostęp do całodobowej pomocy assistance, dzięki czemu zawsze mogą liczyć na wsparcie w trudnym dla nich momencie.

Jacy klienci powinni rozważyć dołożenie kilku złotych w celu nabycia rozszerzonej opcji – pakietu Maxi Ochrona VIP?

Pakiet Maxi ochrona VIP ma w swoim zakresie kilka dodatkowych świadczeń, takich jak Funeral Assistance, Druga Opinia Medyczna oraz Nieautoryzowane Transakcje Internetowe. Z pewnością pakiety te przydadzą się osobom przezornym, chcącym się zabezpieczyć na każdą ewentualność.

Funeral Assistance gwarantuje organizację i pokrycie kosztów organizacji pogrzebu, dzięki czemu zdejmuje ciężar takich przygotowań z rodziny Ubezpieczonego w tym trudnym czasie. Druga Opinia Medyczna będzie przydatna w sytuacji uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia Ubezpieczonego w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub poważnego zachorowania. Klient ma zagwarantowaną możliwość skorzystania z Drugiej Opinii Medycznej w kraju i za granicą i uzyskania informacji, czy zaproponowane już leczenie jest zgodne z aktualną wiedzą lekarską w danej dziedzinie. Dowie się również, czy istnieją metody leczenia odpowiednie i zalecane w danym przypadku, a dostępne jedynie poza granicami RP, wraz ze wskazaniem ośrodka stosującego tego typu leczenie. W przypadku ochrony wynikającej z transakcji dokonanych w internecie przez osoby nieuprawnione, które weszły w posiadanie karty płatniczej/kredytowej lub danych dostępowych do internetowego konta poprzez phishing lub użyciu key loggera, Ubezpieczony może liczyć na zwrot utraconych środków do sumy wskazanej w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Czym kierowali się Państwo, wybierając Superpolisę Ubezpieczenia na wyłącznego dystrybutora Maxi Ochrony?

Wybierając Superpolisę Ubezpieczenia na dystrybutora naszego produktu, kierowaliśmy się profesjonalizmem oraz rzetelnością Partnera i takie właśnie cechy znaleźliśmy. Podejmując współpracę zawsze zakładamy, że będzie ona długa i owocna dla wszystkich stron, dlatego zachęcamy do stałej komunikacji i dzielenia się uwagami.

 

JN

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Luty 2019

Luty 2019

Towarzystwa zarabiają na OC

Towarzystwa zarabiają na OC

PZU partnerem Game Music Festival

PZU partnerem Game Music Festival