Aktualności6 czerwca 2019

Rok na rynku marki Link4 Mama

Oferta produktowa Link4 Mama obchodzi rocznicę obecności na rynku. Z tej okazji Link4 przygotował spot, w którym główną rolę grają dzieci opowiadające o swoich mamach, o miłości, czułości czy bezpieczeństwie.                                           

Produkty z linii Link 4 Mama zostały stworzone z myślą o wszystkich kobietach, które są lub mają zamiar w najbliższym czasie zostać mamami i które chcą chronić bezpieczeństwo swoje i swoich dzieci.

W ofercie znajduje się m.in. pakiet Szybka Pomoc Dla Mamy, dzięki któremu w razie nagłej potrzeby ubezpieczyciel pokryje koszty pomocy domowej. Pakiet Zdrowie pozwoli na ułatwienie otrzymania pomocy lekarskiej o każdej porze dnia i nocy, a także na opłacenie połowy kosztów leczenia. Oprócz powyższych, w ofercie znajduje się również OC czy NNW dla mamy i dziecka.
Produkty z linii Link4 Mama budzą duże zainteresowanie od początku swojej obecności na rynku. Przez pierwszy rok istnienia poziom sprzedaży przekroczył 150% założonego planu.

WT

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 24 kwietnia 2015

Towarzystwo Ubezpieczeń Proama

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy