OC w MTU z bezpośrednią likwidacją szkód

Do tej pory OC kupowane było z myślą „o innych”. To już przeszłość. Od 01.04.2015r. w ramach obowiązkowego ubezpieczenia samochodu

Paulina Fabrycka Paulina Fabrycka
Opublikowano: 09.04.2015, w kategorii:

Do tej pory OC kupowane było z myślą „o innych”. To już przeszłość. Od 01.04.2015r. w ramach obowiązkowego ubezpieczenia samochodu dostępna jest usługa bezpośredniej likwidacji szkód (BLS). Umowę o jednolitych zasadach uproszczonej likwidacji szkód podpisało 8 towarzystw ubezpieczeniowych, łącznie reprezentują one 68% rynku. Z nowego modelu postępowania po szkodzie korzystać mogą klienci MTU.

Bezpośrednia likwidacja szkód rewolucjonizuje dotychczasowe spojrzenie na obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne. Z usługi tej skorzystać może każdy kupujący OC w MTU oraz dwóch pozostałych markach należących do ERGO Hestii. I co ważne, nowa usługa wliczona jest w dotychczasową cenę polisy.

ERGO Hestia jako pierwszy ubezpieczyciel w Polsce jest tak przygotowana systemowo, że oferuje Bezpośrednią Likwidację Szkód w odniesieniu do wszystkich swoich marek: ERGO Hestii, MTU i You Can Drive – mówi Kazimierz Majdański, dyrektor Biura Likwidacji Szkód ERGO Hestii.

BLS oznacza zupełnie nowy standard w zgłaszaniu szkód komunikacyjnych. Od teraz, gdy ktoś uszkodzi twoje auto nie musisz się kontaktować z ubezpieczycielem sprawcy zdarzenia, dzięki czemu nie tracisz czasu na zbędne formalności. Wszystko za Ciebie załatwi MTU. To znacznie przyspieszy wypłatę odszkodowania. Poza tym nie musisz martwić się o jakość wykonanych napraw, twoje auto znajdzie się w rękach specjalistów uznanego serwisu likwidacyjnego ERGO Hestii.

Cieszymy się na możliwość wprowadzenia tego rozwiązania dla naszych klientów, ponieważ od lat w ramach najwyższego standardu ochrony oferujemy naszym klientom adekwatne sposoby likwidacji szkód zależnie od potrzeb – podsumowuje Kazimierz Majdański.

O najwyższej jakości świadczonych usług świadczy Godło Promocyjne „Teraz Polska” i fakt, że klienci ubezpieczyciela polecają likwidację szkód dwukrotnie częściej niż robią to klienci innych towarzystwach.

MTU należy do Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń Ergo Hestia. Dzięki budowanemu przez lata doświadczeniu jeden z największych ubezpieczycieli w Polsce za pośrednictwem marki MTU oferować może atrakcyjne cenowo oraz nieskomplikowane ubezpieczenia mienia oraz komunikacyjne.

 

PF

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Nowy rzecznik pomoże odzyskać pieniądze

Nowy rzecznik pomoże odzyskać pieniądze

Jak zaprezentować produkt, żeby klient go kupił?

Jak zaprezentować produkt, żeby klient go kupił?

Mateusz Borek reklamuje Superpolisę

Mateusz Borek reklamuje Superpolisę