OC w MTU z bezpośrednią likwidacją szkód

Do tej pory OC kupowane było z myślą „o innych”. To już przeszłość. Od 01.04.2015r. w ramach obowiązkowego ubezpieczenia samochodu

Paulina Fabrycka Paulina Fabrycka
Opublikowano: 09.04.2015, w kategorii:

Do tej pory OC kupowane było z myślą „o innych”. To już przeszłość. Od 01.04.2015r. w ramach obowiązkowego ubezpieczenia samochodu dostępna jest usługa bezpośredniej likwidacji szkód (BLS). Umowę o jednolitych zasadach uproszczonej likwidacji szkód podpisało 8 towarzystw ubezpieczeniowych, łącznie reprezentują one 68% rynku. Z nowego modelu postępowania po szkodzie korzystać mogą klienci MTU.

Bezpośrednia likwidacja szkód rewolucjonizuje dotychczasowe spojrzenie na obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne. Z usługi tej skorzystać może każdy kupujący OC w MTU oraz dwóch pozostałych markach należących do ERGO Hestii. I co ważne, nowa usługa wliczona jest w dotychczasową cenę polisy.

ERGO Hestia jako pierwszy ubezpieczyciel w Polsce jest tak przygotowana systemowo, że oferuje Bezpośrednią Likwidację Szkód w odniesieniu do wszystkich swoich marek: ERGO Hestii, MTU i You Can Drive – mówi Kazimierz Majdański, dyrektor Biura Likwidacji Szkód ERGO Hestii.

BLS oznacza zupełnie nowy standard w zgłaszaniu szkód komunikacyjnych. Od teraz, gdy ktoś uszkodzi twoje auto nie musisz się kontaktować z ubezpieczycielem sprawcy zdarzenia, dzięki czemu nie tracisz czasu na zbędne formalności. Wszystko za Ciebie załatwi MTU. To znacznie przyspieszy wypłatę odszkodowania. Poza tym nie musisz martwić się o jakość wykonanych napraw, twoje auto znajdzie się w rękach specjalistów uznanego serwisu likwidacyjnego ERGO Hestii.

Cieszymy się na możliwość wprowadzenia tego rozwiązania dla naszych klientów, ponieważ od lat w ramach najwyższego standardu ochrony oferujemy naszym klientom adekwatne sposoby likwidacji szkód zależnie od potrzeb – podsumowuje Kazimierz Majdański.

O najwyższej jakości świadczonych usług świadczy Godło Promocyjne „Teraz Polska” i fakt, że klienci ubezpieczyciela polecają likwidację szkód dwukrotnie częściej niż robią to klienci innych towarzystwach.

MTU należy do Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń Ergo Hestia. Dzięki budowanemu przez lata doświadczeniu jeden z największych ubezpieczycieli w Polsce za pośrednictwem marki MTU oferować może atrakcyjne cenowo oraz nieskomplikowane ubezpieczenia mienia oraz komunikacyjne.

 

PF

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Październik 2018

Październik 2018

Superpolisa.pl na Targach Franczyza 2015

Superpolisa.pl na Targach Franczyza 2015

Mówi się w branży…

Mówi się w branży…