Aktualności16 października 2014

Spotkajmy się na Targach Franczyzowych w Warszawie

Od 16 do 18 października br. Superpolisa zaprezentuje swoją ofertę współpracy na XII Targach Franczyza w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Udział w tym wydarzeniu będzie debiutem multiagencji w roli wystawcy.

O popularności franczyzowego modelu prowadzenia biznesu świadczy nie tylko rosnąca z roku na rok liczba systemów franczyzowych i działających w ich ramach oddziałów, lecz także cyklicznie odbywające się imprezy branżowe. Warszawskie Targi Franczyza są największym tego typu wydarzeniem, które już dwunasty rok z rzędu przyciągają tysiące osób zainteresowane rozwijaniem biznesu i poszukujące innowacyjnych pomysłów. To okazja dla inwestujących we rozwój firm, by zaprezentować swój model biznesowy szerokiemu gronu potencjalnych partnerów. W tym roku nawet 150 wystawców pojawi się w Warszawie, by przedstawić swoje systemy franczyzowe. Wśród nich pojawi się Superpolisa.

 

1111
fot.Targi Franczyzowe

 

 

 

 

 

 

 

 

– Działaniem priorytetowym Superpolisy jest intensyfikacja programu franczyzowego, dlatego udział w targach będzie dla nas ważnym wydarzeniem. Liczymy, że poświęcony na rozmowy z przedsiębiorcami czas zaowocuje pozyskaniem nowych partnerów do naszej zewnętrznej sieci sprzedaży. Szukamy ludzi takich jakimi są nasi obecni franczyzobiorcy, czyli wiarygodnych, nastawionych na rozwój biznesu i sukces w trudnej przecież branży ubezpieczeniowej – wyjaśnia Dariusz Daraż, dyrektor rozwoju sieci Superpolisy.

 

Superpomysł na biznes

Superpolisa to platforma ubezpieczeniowa od wielu lat funkcjonująca w branży. Zdobyte w tym czasie doświadczeniu oraz zrozumienie aktualnych trendów przyczyniło się do skonstruowania korzystnej dla agentów oferty współpracy. Potencjalni partnerzy mogą wybrać pomiędzy trzema skutecznymi i innowacyjnymi modelami biznesowymi – otwarciem wyłącznej placówki franczyzowej, włączeniem oferty multiagencji do prowadzonej już działalności bez wyłączności na markę albo mogą korzystanie z niej jako niezależni doradcy terenowi. Ponadto Superpolisa franczyzobiorcom proponuje 10 tys. zł dofinansowania na rozpoczęcie działalności, dopracowany system transakcyjno-rozliczeniowy, kilkanaście największych towarzystw ubezpieczeniowych w ofercie, a także system bezpłatnych szkoleń i wsparcie marketingowe.

– O tym, że opracowany przez nas system biznesowy się sprawdza świadczy dynamiczny rozwój sieci sprzedaży Superpolisy. Liczba naszych oddziałów nieustannie się powiększa, planujemy by do końca tego roku podpisać ponad 500 umów partnerskich i franczyzowych. Właśnie dlatego skonstruowaliśmy unikalną ofertę dedykowaną potencjalnych partnerom, którym oferujemy 10 tys. zł dofinansowania oraz pomoc merytoryczną i praktyczne szkolenia. Wszystkich zainteresowanych naszym konceptem franczyzowym zapraszamy do odwiedzenia stoiska Superpolisy podczas targów – mówi Dariusz Daraż.

 

Informacje o wydarzeniu:

Targi Franczyza 2014
16-18 października (czwartek – sobota)
czwartek, piątek – godz. 10-17, sobota – godz. 10-15
Warszawa, Pałac Kultury i Nauki (parter), Plac Defilad 1
Wejście od ulicy Marszałkowskiej

Stanowisko Superpolisy: 6.08

 

 

 

 

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 7 stycznia 2019

Ustawa o PPK zaczęła obowiązywać

Czytaj dalej
Aktualności 5 października 2017

Politycy o podwyżkach OC

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę