Spotkajmy się na Targach Franczyzowych w Warszawie

Admin Administrator Admin Administrator
Opublikowano: 16.10.2014, w kategorii:

Od 16 do 18 października br. Superpolisa zaprezentuje swoją ofertę współpracy na XII Targach Franczyza w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Udział w tym wydarzeniu będzie debiutem multiagencji w roli wystawcy.

O popularności franczyzowego modelu prowadzenia biznesu świadczy nie tylko rosnąca z roku na rok liczba systemów franczyzowych i działających w ich ramach oddziałów, lecz także cyklicznie odbywające się imprezy branżowe. Warszawskie Targi Franczyza są największym tego typu wydarzeniem, które już dwunasty rok z rzędu przyciągają tysiące osób zainteresowane rozwijaniem biznesu i poszukujące innowacyjnych pomysłów. To okazja dla inwestujących we rozwój firm, by zaprezentować swój model biznesowy szerokiemu gronu potencjalnych partnerów. W tym roku nawet 150 wystawców pojawi się w Warszawie, by przedstawić swoje systemy franczyzowe. Wśród nich pojawi się Superpolisa.

 

1111

fot.Targi Franczyzowe

 

 

 

 

 

 

 

 

– Działaniem priorytetowym Superpolisy jest intensyfikacja programu franczyzowego, dlatego udział w targach będzie dla nas ważnym wydarzeniem. Liczymy, że poświęcony na rozmowy z przedsiębiorcami czas zaowocuje pozyskaniem nowych partnerów do naszej zewnętrznej sieci sprzedaży. Szukamy ludzi takich jakimi są nasi obecni franczyzobiorcy, czyli wiarygodnych, nastawionych na rozwój biznesu i sukces w trudnej przecież branży ubezpieczeniowej – wyjaśnia Dariusz Daraż, dyrektor rozwoju sieci Superpolisy.

 

Superpomysł na biznes

Superpolisa to platforma ubezpieczeniowa od wielu lat funkcjonująca w branży. Zdobyte w tym czasie doświadczeniu oraz zrozumienie aktualnych trendów przyczyniło się do skonstruowania korzystnej dla agentów oferty współpracy. Potencjalni partnerzy mogą wybrać pomiędzy trzema skutecznymi i innowacyjnymi modelami biznesowymi – otwarciem wyłącznej placówki franczyzowej, włączeniem oferty multiagencji do prowadzonej już działalności bez wyłączności na markę albo mogą korzystanie z niej jako niezależni doradcy terenowi. Ponadto Superpolisa franczyzobiorcom proponuje 10 tys. zł dofinansowania na rozpoczęcie działalności, dopracowany system transakcyjno-rozliczeniowy, kilkanaście największych towarzystw ubezpieczeniowych w ofercie, a także system bezpłatnych szkoleń i wsparcie marketingowe.

– O tym, że opracowany przez nas system biznesowy się sprawdza świadczy dynamiczny rozwój sieci sprzedaży Superpolisy. Liczba naszych oddziałów nieustannie się powiększa, planujemy by do końca tego roku podpisać ponad 500 umów partnerskich i franczyzowych. Właśnie dlatego skonstruowaliśmy unikalną ofertę dedykowaną potencjalnych partnerom, którym oferujemy 10 tys. zł dofinansowania oraz pomoc merytoryczną i praktyczne szkolenia. Wszystkich zainteresowanych naszym konceptem franczyzowym zapraszamy do odwiedzenia stoiska Superpolisy podczas targów – mówi Dariusz Daraż.

 

Informacje o wydarzeniu:

Targi Franczyza 2014
16-18 października (czwartek – sobota)
czwartek, piątek – godz. 10-17, sobota – godz. 10-15
Warszawa, Pałac Kultury i Nauki (parter), Plac Defilad 1
Wejście od ulicy Marszałkowskiej

Stanowisko Superpolisy: 6.08

 

 

 

 

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

OC wyrównało kurs

OC wyrównało kurs

Czy wzrost kar za OC wpłynie na zmniejszenie liczby nieubezpieczonych pojazdów?

Czy wzrost kar za OC wpłynie na zmniejszenie liczby nieubezpieczonych pojazdów?

Ubezpieczenia OC mogą znów zacząć drożeć

Ubezpieczenia OC mogą znów zacząć drożeć