Spox, czyli wakacje z Superpolisa.pl

Przez całe lato Facebook, blog i Instagram wypełniały się setkami niesamowitych fotografii i relacji z wakacyjnych podróży.

Admin Administrator Admin Administrator
Opublikowano: 23.09.2015, w kategorii:

5 tysięcy kilometrów, 2 tygodnie, 6 krajów oraz niezliczona liczba pięknych zdjęć – tak w skrócie wyglądał urlop Spoxa udokumentowany na naszych portalach społecznościowych. Przez całe lato Facebook, blog i Instagram wypełniały się setkami niesamowitych fotografii i relacji z wakacyjnych podróży. Przedstawiamy kilka z nich i zachęcamy do śledzenia kolejnych przygód naszego brand hero.

 

Tegoroczne wakacje potwierdzają, że przy odrobinie wysiłku można zorganizować ciekawą podróż z licznymi atrakcjami przy stosunkowo niedużym nakładzie pieniężnym. Co naszemu bohaterowi udało się zobaczyć podczas niedawnych podróży?

 

Z miłości do kina…

Okazało się, że Spox jest miłośnikiem kina i postanowił zwiedzić między innymi miejsca związane z kultowymi produkcjami filmowymi. Jako fan „Różowej Pantery” nie mógł przegapić wizyty w malowniczej, włoskiej miejscowości Cortina d’Ampezzo, gdzie toczy się akcja filmu. Natomiast ze względu na jego uwielbienie dla postaci Jamesa Bonda, zdecydował się na przejazd przez przełęcze Jaufen, San Leonardo, Stelvio, Umbrail i Offen i relaks nad Jeziorem Como – znanym także z „Ocean’s 12”. Spox odwiedził także Weronę, w której wydarzyła się znana wszystkim najsłynniejsza historia miłosna.

 

Z Polski przez Czechy i Austrię aż po Włochy, Szwajcarię i Francję

Jednak cała podróż to przede wszystkim zapierające dech w piersiach widoki z sześciu krajów, uwiecznionych na wielu niesamowitych zdjęciach.

11888080_901832063230808_1597975479100033122_nNasz bohater przejechał trasę krętych, alpejskich dróg, wszedł na Muottas Muragl i pod lodowiec Morteratsch. Na lazurowym wybrzeżu zwiedził pełne uroku, położone o podnóży Alpi Maritimi – San Remo. Spox miał także to szczęście, żeby spędzić trochę czasu pomiędzy winnicami w sercu Valpolicelli, na pięknej kamiennej farmie z widokiem na Jezioro Garda i dolinę Adygi, ze strzegącym jej XIX wiecznym, austriackim fortem.

 

Obcowanie z kulturą

Każda wspaniała podróż nierozerwalnie wiąże się z poznawaniem obcych kultur. Nic tak na to nie pozwala, jak oczywiście próbowanie miejscowej kuchni. Spox okazał się miłośnikiem kuchni włoskiej, dlatego największą przyjemność sprawiały mu zapachy dobiegające z otwartych okien kamienic. Nie pogardził jednak także naleśnikiem z cukrem, którego dostał we francuskim miasteczku Eze. Oprócz spożywania potraw, nasz bohater cieszył się wieloma spacerami i możliwością podziwiania zabytków, o których do tej pory słyszał tylko z opowieści oraz poznawaniem nowych osób.

 

Spox aktywny nie tylko w wakacje

Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji, o których nasz bohater pisze na Facebooku. Należy jednak nadmienić, że oprócz relacji z wakacji, 11952008_908704369210244_807394690413966175_nSpox umieszcza na portalu społecznościowym wiele innych, równie ciekawych wpisów i zdjęć dotyczących podróżowania oraz ciekawostek ze świata. Zachęcamy zatem do śledzenia jego aktywności przez cały rok.

Bieżąca aktywność naszego brand hero publikowana jest na Facebooku, blogu oraz Instagramie. Może niektóre z wpisów staną się inspiracją przy planowaniu kolejnego urlopu?

Polecane wpisy z tej kategorii

Mogą spodobać Ci się również

OC będzie jeszcze tańsze dzięki narzędziom telematycznym

OC będzie jeszcze tańsze dzięki narzędziom telematycznym

Szkody wyrządzone przez zwierzęta domowe

Szkody wyrządzone przez zwierzęta domowe

Odszkodowanie bez względu na pomoc publiczną

Odszkodowanie bez względu na pomoc publiczną