Strefa Agenta23 września 2015

Spox, czyli wakacje z Superpolisa.pl

5 tysięcy kilometrów, 2 tygodnie, 6 krajów oraz niezliczona liczba pięknych zdjęć – tak w skrócie wyglądał urlop Spoxa udokumentowany na naszych portalach społecznościowych. Przez całe lato Facebook, blog i Instagram wypełniały się setkami niesamowitych fotografii i relacji z wakacyjnych podróży. Przedstawiamy kilka z nich i zachęcamy do śledzenia kolejnych przygód naszego brand hero.

 

Tegoroczne wakacje potwierdzają, że przy odrobinie wysiłku można zorganizować ciekawą podróż z licznymi atrakcjami przy stosunkowo niedużym nakładzie pieniężnym. Co naszemu bohaterowi udało się zobaczyć podczas niedawnych podróży?

 

Z miłości do kina…

Okazało się, że Spox jest miłośnikiem kina i postanowił zwiedzić między innymi miejsca związane z kultowymi produkcjami filmowymi. Jako fan „Różowej Pantery” nie mógł przegapić wizyty w malowniczej, włoskiej miejscowości Cortina d’Ampezzo, gdzie toczy się akcja filmu. Natomiast ze względu na jego uwielbienie dla postaci Jamesa Bonda, zdecydował się na przejazd przez przełęcze Jaufen, San Leonardo, Stelvio, Umbrail i Offen i relaks nad Jeziorem Como – znanym także z „Ocean’s 12”. Spox odwiedził także Weronę, w której wydarzyła się znana wszystkim najsłynniejsza historia miłosna.

 

Z Polski przez Czechy i Austrię aż po Włochy, Szwajcarię i Francję

Jednak cała podróż to przede wszystkim zapierające dech w piersiach widoki z sześciu krajów, uwiecznionych na wielu niesamowitych zdjęciach.

11888080_901832063230808_1597975479100033122_nNasz bohater przejechał trasę krętych, alpejskich dróg, wszedł na Muottas Muragl i pod lodowiec Morteratsch. Na lazurowym wybrzeżu zwiedził pełne uroku, położone o podnóży Alpi Maritimi – San Remo. Spox miał także to szczęście, żeby spędzić trochę czasu pomiędzy winnicami w sercu Valpolicelli, na pięknej kamiennej farmie z widokiem na Jezioro Garda i dolinę Adygi, ze strzegącym jej XIX wiecznym, austriackim fortem.

 

Obcowanie z kulturą

Każda wspaniała podróż nierozerwalnie wiąże się z poznawaniem obcych kultur. Nic tak na to nie pozwala, jak oczywiście próbowanie miejscowej kuchni. Spox okazał się miłośnikiem kuchni włoskiej, dlatego największą przyjemność sprawiały mu zapachy dobiegające z otwartych okien kamienic. Nie pogardził jednak także naleśnikiem z cukrem, którego dostał we francuskim miasteczku Eze. Oprócz spożywania potraw, nasz bohater cieszył się wieloma spacerami i możliwością podziwiania zabytków, o których do tej pory słyszał tylko z opowieści oraz poznawaniem nowych osób.

 

Spox aktywny nie tylko w wakacje

Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji, o których nasz bohater pisze na Facebooku. Należy jednak nadmienić, że oprócz relacji z wakacji, 11952008_908704369210244_807394690413966175_nSpox umieszcza na portalu społecznościowym wiele innych, równie ciekawych wpisów i zdjęć dotyczących podróżowania oraz ciekawostek ze świata. Zachęcamy zatem do śledzenia jego aktywności przez cały rok.

Bieżąca aktywność naszego brand hero publikowana jest na Facebooku, blogu oraz Instagramie. Może niektóre z wpisów staną się inspiracją przy planowaniu kolejnego urlopu?

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 29 lipca 2016

Mówi się w branży…

Czytaj dalej
Strefa Agenta 20 grudnia 2018

Zdrowie coraz cenniejsze

Czytaj dalej
Strefa Agenta 28 lutego 2020

Nowy produkt kwartału

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę