Strefa Agenta27 lutego 2019

Startuje Akademia SuperAgenta!

Chcąc utrzymać się na szczycie, trzeba wciąż się rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę. Doskonale o tym wiemy i dlatego jako jedyna multiagencja wprowadzamy od tego roku autorskie programy szkoleniowe pod nazwą „Akademia SuperAgenta” – jest to absolutna nowość w naszej ofercie edukacyjno-rozwojowej.

Od lutego proponujemy naszym Sprzedawcom w ramach Akademii profilowany i kompleksowy program budujący ubezpieczeniowe kompetencje doradcze. Do programu zaprosiliśmy wybrane Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Swoją wiedzą podzielą się z Wami m.in. Ergo Hestia, PZU, Warta, Allianz, Gothaer i Generali.

Każda edycja obejmująca pełen rok zostanie zrealizowana we współpracy i pod patronatem innego zakładu ubezpieczeń. Tematem szkoleń i warsztatów będą ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, MSP, OC działalności oraz zdrowotne. Dodatkowo każdy cykl wzbogacony zostanie  o panel poświęcony ubezpieczeniom na życie, w szczególności ofercie w ramach tzw. grup otwartych. Eksperci i szkoleniowcy z Towarzystw Ubezpieczeniowych podzielą się nie tylko swoją wiedzą produktową, ale ważnym uzupełnieniem każdego cyklu szkoleniowego będą tzw. elementy miękkie (m.in. umiejętności sprzedażowe, czy psychologia klienta).

Akademię SuperAgenta otworzyła ERGO Hestia.

Do programu zapraszamy agentów o konkretnym profilu. Poszukujmy agentów początkujących, którzy już sprzedają i chcą się rozwijać i tych, którzy od kilku lat są na rynku, ale chcą uzupełnić swoją specjalizację (np. życiowych – chętnych do uzupełnienia kompetencji majątkowej).

Trenerami w Akademii będą najlepsi eksperci ze współpracujących z nami towarzystw. Każdy uczestnik posiadać będzie swojego mentora – managera, z którym może konsultować nowo nabytą wiedzę i który będzie motywował go do prób podejmowania sprzedaży produktów „ze szkolenia”.

Szkolenia właśnie wystartowały (25 lutego), ale zapisy na nie wciąż trwają – potencjalnych chętnych prosimy o kontakt z Managerem Regionalnym.

Jesteśmy przekonani, że Wasze i tak wysokie umiejętności sprzedażowe zyskają dzięki temu nową jakość – w końcu każdy, nawet najlepszy agent chciałby zostać SuperAgentem!

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę