Blog Ubezpieczeniowy6 czerwca 2015

Jak wybrać ubezpieczenie komunikacyjne?

Jak wiemy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej ( czyli w skrócie polisa OC) jest w Polsce obowiązkowe i każdy posiadacz samochodu powinien jest wykupić. Inaczej jest w przypadku innych ubezpieczeń, które są dobrowolne: AC, NNW czy też assistance. Ubezpieczenie AC, czyli autocasco jest zwykle ubezpieczeniem drogim i jego zakup warto jest dokładnie przemyśleć. Ubezpieczenie assistance bardzo przydaje się w podróżach.

Natomiast NNW jest tanie, chroni nie tylko kierowcę, ale również i pasażerów, dlatego akurat nad tym ubezpieczeniem nie ma się co zastanawiać. Przy wyborze odpowiedniego dla siebie ubezpieczenia OC warto jest skorzystać z porównywarki ubezpieczeń. Dzięki niej oszczędzisz swój czas oraz pieniądze. W jednym tylko miejscu możesz porównać sobie oferty praktycznie wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych. Zdecydujesz się na najkorzystniejszą dla siebie polisę OC bądź AC według kryteriów, jakie są dla Ciebie ważne.

Na każdym etapie wyboru warto jest również zastanowić się nad poradą doradcy ubezpieczeniowego. Zwróci Ci uwagę, na co warto jest zwracać uwagę przy wyborze ubezpieczenia oraz uczciwie podpowie, jaka oferta jest najlepsza.

 

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Blog Ubezpieczeniowy 24 lipca 2017

Jak ubezpieczyć się od burzy?

Czytaj dalej
Blog Ubezpieczeniowy 9 czerwca 2015

Ubezpieczenie domu

Czytaj dalej
Blog Ubezpieczeniowy 28 grudnia 2015

Kolizja w noworoczny weekend. Co robić?

Czytaj dalej
Blog Ubezpieczeniowy 28 kwietnia 2017

Polisa dla auta elektrycznego

Czytaj dalej
Blog Ubezpieczeniowy 18 marca 2019

Czym ubezpieczonym grozi „twardy brexit”?

Czytaj dalej
Blog Ubezpieczeniowy 22 lipca 2017

Kupujemy więcej nowych i młodszych aut

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę