Strefa Agenta25 czerwca 2017

Superpolisa z oddziałem w Centrum Ursynów

Otworzyliśmy oddział w warszawskim Centrum Ursynów. 1 czerwca odwiedzający galerię klienci zyskali więc dostęp do kompleksowej oferty produktów 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Od początku tego miesiąca odwiedzający warszawskie Centrum Ursynów mogą korzystać z pomocy doradcy oraz porównania ofert największych towarzystw ubezpieczeniowych w nowo otwartym oddziale Superpolisy. To już 12. punkt naszej multiagencji w Warszawie i kolejny w sieci ponad 250 zlokalizowanych we wszystkich województwach.

Z doświadczenia wiemy, że dostęp do ubezpieczeń jest dla klientów równie ważny, jak dostęp do pozostałych sklepów i lokalów usługowych. Dlatego — mając na uwadze fakt, że handel przeniósł się do wielkopowierzchniowych obiektów — wybierając lokalizację dla naszego najnowszego oddziału, zdecydowaliśmy się na tzw. wyspę w Centrum Ursynów.

Punkt mieści się w Centrum Ursynów, przy ul. Puławskiej 427 w Warszawie. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numer 22 22 82 742 oraz mailowego na adres warszawa12@superpolisa.pl.

 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęcia najnowszego oddziału Superpolisy.

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 28 lutego 2020

Mówi się w branży

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy