Superpolisa z oddziałem w Centrum Ursynów

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 25.06.2017, w kategorii:

Otworzyliśmy oddział w warszawskim Centrum Ursynów. 1 czerwca odwiedzający galerię klienci zyskali więc dostęp do kompleksowej oferty produktów 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Od początku tego miesiąca odwiedzający warszawskie Centrum Ursynów mogą korzystać z pomocy doradcy oraz porównania ofert największych towarzystw ubezpieczeniowych w nowo otwartym oddziale Superpolisy. To już 12. punkt naszej multiagencji w Warszawie i kolejny w sieci ponad 250 zlokalizowanych we wszystkich województwach.

Z doświadczenia wiemy, że dostęp do ubezpieczeń jest dla klientów równie ważny, jak dostęp do pozostałych sklepów i lokalów usługowych. Dlatego — mając na uwadze fakt, że handel przeniósł się do wielkopowierzchniowych obiektów — wybierając lokalizację dla naszego najnowszego oddziału, zdecydowaliśmy się na tzw. wyspę w Centrum Ursynów.

Punkt mieści się w Centrum Ursynów, przy ul. Puławskiej 427 w Warszawie. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numer 22 22 82 742 oraz mailowego na adres warszawa12@superpolisa.pl.

 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęcia najnowszego oddziału Superpolisy.

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Czy ubezpieczyciele rezygnują z kłopotliwych wyłączeń !

Czy ubezpieczyciele rezygnują z kłopotliwych wyłączeń !

Opóźniony rejestr agentów?

Opóźniony rejestr agentów?

„Mamy mają moc” od Link4

„Mamy mają moc” od Link4