Aktualności25 czerwca 2017

Superpolisa z oddziałem w Centrum Ursynów

Otworzyliśmy oddział w warszawskim Centrum Ursynów. 1 czerwca odwiedzający galerię klienci zyskali więc dostęp do kompleksowej oferty produktów 30 towarzystw ubezpieczeniowych.

Od początku tego miesiąca odwiedzający warszawskie Centrum Ursynów mogą korzystać z pomocy doradcy oraz porównania ofert największych towarzystw ubezpieczeniowych w nowo otwartym oddziale Superpolisy. To już 12. punkt naszej multiagencji w Warszawie i kolejny w sieci ponad 250 zlokalizowanych we wszystkich województwach.

Z doświadczenia wiemy, że dostęp do ubezpieczeń jest dla klientów równie ważny, jak dostęp do pozostałych sklepów i lokalów usługowych. Dlatego — mając na uwadze fakt, że handel przeniósł się do wielkopowierzchniowych obiektów — wybierając lokalizację dla naszego najnowszego oddziału, zdecydowaliśmy się na tzw. wyspę w Centrum Ursynów.

Punkt mieści się w Centrum Ursynów, przy ul. Puławskiej 427 w Warszawie. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numer 22 22 82 742 oraz mailowego na adres warszawa12@/.

 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęcia najnowszego oddziału Superpolisy.

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 2 lutego 2015

O podwyżkach OC

Czytaj dalej
Aktualności 27 lutego 2019

MÓWI SIĘ W BRANŻY

Czytaj dalej
Aktualności 30 października 2015

Nagrobek pod ochroną

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę