Superpolisa na Targach Franczyza 2014 w Warszawie

Od 16 do 18 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbywać się będą XII Targi Franczyza. Po raz

pr@superpolisa.pl pr@superpolisa.pl
Opublikowano: 13.10.2014, w kategorii:

Od 16 do 18 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbywać się będą XII Targi Franczyza. Po raz pierwszy w roli wystawcy pojawi się na nich multiagencja Superpolisa, która zaprezentuje ofertę współpracy z agentami w ramach systemu franczyzowo-partnerskiego.

Targi Franczyza 2014, organizowane przez PROFIT System i Zarząd Targów Warszawskich SA, są największym tego typu wydarzeniem w kraju, które już dwunasty rok z rzędu przyciągają tysiące osób poszukujących innowacyjnych pomysłów na prowadzenie biznesu i rozwój zawodowy. W XII edycji wydarzenia w roli wystawcy zadebiutuje Superpolisa, która zaprezentuje swój pomysł na sprzedaż ubezpieczeń w ramach systemu elastycznie dopasowywanego do potrzeb potencjalnych partnerów. Stoisko obsługiwane przez dyrektorów regionalnych zostanie zaaranżowane na wzór rzeczywistej placówki franczyzowej.

 – Priorytetowym działaniem jest dla nas obecnie rozbudowa programu franczyzowego. Liczymy, że czas poświęcony na rozmowy z kandydatami zaowocuje pozyskaniem nowych partnerów do naszej zewnętrznej sieci sprzedaży. Szukamy ludzi takich jakimi są nasi obecni franczyzobiorcy, czyli wiarygodnych, nastawionych na rozwój biznesu i sukces w trudnej, lecz przecież dochodowej branży ubezpieczeniowej – wyjaśnia Dariusz Daraż, Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży w www.superpolisa.pl.

 Łatwy start biznesu w świecie ubezpieczeń

Superpolisa wywodzi się z Grupy MAK, wiodącego pośrednika ubezpieczeniowego, i zajmuje się sprzedażą produktów ubezpieczeniowych kilkunastu największych działających w Polsce ubezpieczycieli w kanałach direct, a także poprzez sieć placówek naziemnych, opartą na franczyzowo-partnerskim modelu biznesowej współpracy. Charakteryzuje się on elastycznym podejściem do współpracy z potencjalnymi partnerami, którzy mogą otworzyć wyłączną placówkę franczyzową Superpolisy, włączyć ofertę multiagencji do prowadzonego już biznesu bez wyłączności na markę lub korzystać z niej jako niezależni doradcy terenowi. W ramach współpracy franczyzowej partner zostaje wyposażony w profesjonalny system transakcyjno-rozliczeniowy Superpolisy oraz dodatkowe narzędzia służące wsparciu sprzedaży wszystkich możliwych ubezpieczeń, m.in. bezpłatne szkolenia oraz działania marketingowe.

 – O tym, że opracowany przez nasz system biznesowy się sprawdza, świadczy dynamiczny rozwój sieci sprzedaży Superpolisy. Skonstruowaliśmy unikalną ofertę dedykowaną potencjalnym partnerom, minimalizujemy ich wkład własny w otwarcie placówki dając im do 10 tys. zł dofinansowania, a także dostęp do pełnej oferty towarzystw ubezpieczeniowych oraz zapewniając ciągłą pomoc merytoryczną – mówi Dariusz Daraż, www.superpolisa.pl.

 

Informacje o wydarzeniu – Targi Franczyza 2014:
Termin: 16-18 października (czwartek – sobota)
Godz. otwarcia: czwartek, piątek – godz. 10-17, sobota – godz. 10-15
Miejsce: Warszawa, Pałac Kultury i Nauki (parter), Plac Defilad 1 (wejście od ulicy Marszałkowskiej)

Stanowisko Superpolisy: 6.08

 

W przypadku wykorzystania materiału we fragmencie lub całości prosimy o powołanie się na źródło www.superpolisa.pl, a w razie pytań lub wątpliwości kontakt do pr@superpolisa.pl.

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Szkody wyrządzone przez zwierzęta domowe

Szkody wyrządzone przez zwierzęta domowe

UFG wykrywa coraz więcej pojazdów bez OC

UFG wykrywa coraz więcej pojazdów bez OC

Mówi się w branży

Mówi się w branży