Superpolisa na Targach Franczyza 2014 w Warszawie

Od 16 do 18 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbywać się będą XII Targi Franczyza. Po raz

pr@superpolisa.pl pr@superpolisa.pl
Opublikowano: 13.10.2014, w kategorii:

Od 16 do 18 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbywać się będą XII Targi Franczyza. Po raz pierwszy w roli wystawcy pojawi się na nich multiagencja Superpolisa, która zaprezentuje ofertę współpracy z agentami w ramach systemu franczyzowo-partnerskiego.

Targi Franczyza 2014, organizowane przez PROFIT System i Zarząd Targów Warszawskich SA, są największym tego typu wydarzeniem w kraju, które już dwunasty rok z rzędu przyciągają tysiące osób poszukujących innowacyjnych pomysłów na prowadzenie biznesu i rozwój zawodowy. W XII edycji wydarzenia w roli wystawcy zadebiutuje Superpolisa, która zaprezentuje swój pomysł na sprzedaż ubezpieczeń w ramach systemu elastycznie dopasowywanego do potrzeb potencjalnych partnerów. Stoisko obsługiwane przez dyrektorów regionalnych zostanie zaaranżowane na wzór rzeczywistej placówki franczyzowej.

 – Priorytetowym działaniem jest dla nas obecnie rozbudowa programu franczyzowego. Liczymy, że czas poświęcony na rozmowy z kandydatami zaowocuje pozyskaniem nowych partnerów do naszej zewnętrznej sieci sprzedaży. Szukamy ludzi takich jakimi są nasi obecni franczyzobiorcy, czyli wiarygodnych, nastawionych na rozwój biznesu i sukces w trudnej, lecz przecież dochodowej branży ubezpieczeniowej – wyjaśnia Dariusz Daraż, Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży w www.superpolisa.pl.

 Łatwy start biznesu w świecie ubezpieczeń

Superpolisa wywodzi się z Grupy MAK, wiodącego pośrednika ubezpieczeniowego, i zajmuje się sprzedażą produktów ubezpieczeniowych kilkunastu największych działających w Polsce ubezpieczycieli w kanałach direct, a także poprzez sieć placówek naziemnych, opartą na franczyzowo-partnerskim modelu biznesowej współpracy. Charakteryzuje się on elastycznym podejściem do współpracy z potencjalnymi partnerami, którzy mogą otworzyć wyłączną placówkę franczyzową Superpolisy, włączyć ofertę multiagencji do prowadzonego już biznesu bez wyłączności na markę lub korzystać z niej jako niezależni doradcy terenowi. W ramach współpracy franczyzowej partner zostaje wyposażony w profesjonalny system transakcyjno-rozliczeniowy Superpolisy oraz dodatkowe narzędzia służące wsparciu sprzedaży wszystkich możliwych ubezpieczeń, m.in. bezpłatne szkolenia oraz działania marketingowe.

 – O tym, że opracowany przez nasz system biznesowy się sprawdza, świadczy dynamiczny rozwój sieci sprzedaży Superpolisy. Skonstruowaliśmy unikalną ofertę dedykowaną potencjalnym partnerom, minimalizujemy ich wkład własny w otwarcie placówki dając im do 10 tys. zł dofinansowania, a także dostęp do pełnej oferty towarzystw ubezpieczeniowych oraz zapewniając ciągłą pomoc merytoryczną – mówi Dariusz Daraż, www.superpolisa.pl.

 

Informacje o wydarzeniu – Targi Franczyza 2014:
Termin: 16-18 października (czwartek – sobota)
Godz. otwarcia: czwartek, piątek – godz. 10-17, sobota – godz. 10-15
Miejsce: Warszawa, Pałac Kultury i Nauki (parter), Plac Defilad 1 (wejście od ulicy Marszałkowskiej)

Stanowisko Superpolisy: 6.08

 

W przypadku wykorzystania materiału we fragmencie lub całości prosimy o powołanie się na źródło www.superpolisa.pl, a w razie pytań lub wątpliwości kontakt do pr@superpolisa.pl.

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Zmiany personalne w Superpolisa.pl

Zmiany personalne w Superpolisa.pl

Nowy oddział Superpolisy w Rybniku!

Nowy oddział Superpolisy w Rybniku!

Rynek ubezpieczeń: technologia pomaga w walce z oszustami

Rynek ubezpieczeń: technologia pomaga w walce z oszustami