ERGO Hestia: Klienci dobrze oceniają ERGO Hestia Pomoc 24

Małgorzata Zalewska Małgorzata Zalewska
Opublikowano: 28.02.2018, w kategorii:

Klienci coraz chętniej korzystają z ERGO Hestia Pomoc 24 – kompleksowego wariantu naprawy uszkodzonego pojazdu – a oferowaną usługę oceniają niemal dwa razy lepiej, niż wynosi średnia dla pozostałych towarzystw – tak wynika z badania NPS (Net Promoter Score).

Z usługi mogą korzystać klienci indywidualni oraz zarządzający firmowymi flotami pojazdów. W 2017 roku już co trzeci poszkodowany skorzystał z takiej rekomendacji i przekazał ekspertom likwidację szkody w całości. Po decyzji klienta najdalej w ciągu godziny kontaktuje się z nim opiekun szkody i oprócz rekomendacji serwisu proponuje dodatkowe wsparcie, organizując pojazd zastępczy czy usługę holowania. Następnie pracownik serwisu kontaktuje się bezpośrednio z klientem i wspólnie uzgadniają dogodny termin naprawy oraz zakres wymaganych przez klienta usług dodatkowych.

Jak mówi Marcin Seklecki, dyrektor ds. Likwidacji Szkód Detalicznych w ERGO Hestii, klientom coraz częściej zależy na kompleksowej obsłudze. Wprowadzając usługę ERGO Hestia Pomoc 24 ubezpieczyciel przejmuje na siebie możliwie jak największą liczbę spraw, którymi dotychczas w przypadku uszkodzenia pojazdu musiał zajmować się klient. Cały proces nadzoruje i rozlicza ubezpieczyciel bez udziału klienta.

Rekomendowane serwisy przechodzą proces szczegółowej weryfikacji. Muszą zapewniać najwyższą jakość w zakresie obsługi i naprawy samochodu. W ramach współpracy na bieżąco monitorowany jest proces naprawy, a po jego zakończeniu poziom satysfakcji klientów z wykonanej usługi. Partnerami są najwyższej klasy warsztaty, gwarantujące szybką i profesjonalną naprawę samochodu.

 

MZ

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

PZU Wojażer zyskuje wersję górską

PZU Wojażer zyskuje wersję górską

Brokerzy nie chcą detalu

Brokerzy nie chcą detalu

KNF podsumował pierwsze półrocze w ubezpieczeniach

KNF podsumował pierwsze półrocze w ubezpieczeniach