Strefa Agenta18 października 2015

Superpolisa.pl na Targach Franczyza 2015

W dniach 15-17 października 2015 r. w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki obywały się XIII Targi Franczyza. W wydarzeniu po raz drugi uczestniczyła nasza porównywarka ubezpieczeń Superpolisa.pl. W czasie imprezy prezentowaliśmy uczestnikom swoją ofertę franczyzowo-partnerską.

 

Targi Franczyza to najważniejsze branżowe wydarzenie w Polsce, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Tym razem organizatorom, firmie PROFIT System i Zarządowi Targów Warszawskich S.A., udało się zgromadzić 150 prezentujących swoje oferty systemów franczyzowych oraz 7 tys. kandydatów na franczyzobiorców. W zeszłym roku te liczby wyniosły odpowiednio 130 wystawców oraz 5 tys. odwiedzających. Po pozytywnych doświadczeniach z Targów sprzed 12 miesięcy teraz ponownie zdecydowaliśmy się pojawić na nich w roli franczyzodawcy. Kolejny raz przyjmowała rozmówców na stoisku zaaranżowanym na wzór rzeczywistej placówki.

 infografika

Tak nasz udział w tym wydarzeniu podsumował Tomasz Majewski, nasz Dyrektor Sprzedaży w Superpolisa.pl: Choć rośniemy dynamicznie i nasz system sprzedaży naziemnej liczy już ponad 200 oddziałów, to dalszą budowę systemu franczyzowo-partnerskiego niezmiennie traktujemy priorytetowo. Udział w Targach Franczyza stanowi dla nas dobrą okazję do pozyskania nowych kontaktów, a w rezultacie wspiera ilościowy i geograficzny rozwój sieci placówek. Od poprzedniej edycji tej imprezy wyraźnie wzrosła świadomość naszej marki wśród potencjalnych partnerów, dzięki czemu w tym roku przeważnie nie musieliśmy się przedstawiać i jedynie uzupełnialiśmy już posiadaną wiedzę uczestników na nasz temat. To dobra prognoza w kontekście pozyskania nowych franczyzobiorców.

 

Obecność na Targach i bezpośrednia rozmowa z kandydatami na franczyzobiorców dużo nam dała – traktujemy to jako świetne badanie nastrojów branży i wartościowe źródło wiedzy na temat infografika_4odbioru naszej oferty. Tym bardziej bardzo się cieszymy, że naocznie mogliśmy przekonać się, że spotyka się ona z dobrym przyjęciem. Potencjalni franczyzobiorcy najczęściej zwracają uwagę na prosty system transakcyjny Superpolisy, eliminujący uciążliwości sprzedażowo-rozliczeniowe i pozwalający skupić się na obsłudze klienta, dofinansowanie uruchomienia placówki kwotą do 10 tys. zł, a także na bezpłatne szkolenia oraz wsparcie marketingowe i PR-owe.

 

Udział w Targach uświadamia również, jaka siła drzemie we franczyzowym pomyśle na karierę zawodową. Liczba uczestników i wystawców robią wrażenie i są najlepszym dowodem na to, że tego typu partnerstwo biznesowe to popularna i perspektywiczna gałąź gospodarki.

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę