Superpolisa.pl na Targach Franczyza 2015

Bartłomiej Behnke Bartłomiej Behnke
Opublikowano: 18.10.2015, w kategorii:

W dniach 15-17 października 2015 r. w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki obywały się XIII Targi Franczyza. W wydarzeniu po raz drugi uczestniczyła nasza porównywarka ubezpieczeń Superpolisa.pl. W czasie imprezy prezentowaliśmy uczestnikom swoją ofertę franczyzowo-partnerską.

 

Targi Franczyza to najważniejsze branżowe wydarzenie w Polsce, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Tym razem organizatorom, firmie PROFIT System i Zarządowi Targów Warszawskich S.A., udało się zgromadzić 150 prezentujących swoje oferty systemów franczyzowych oraz 7 tys. kandydatów na franczyzobiorców. W zeszłym roku te liczby wyniosły odpowiednio 130 wystawców oraz 5 tys. odwiedzających. Po pozytywnych doświadczeniach z Targów sprzed 12 miesięcy teraz ponownie zdecydowaliśmy się pojawić na nich w roli franczyzodawcy. Kolejny raz przyjmowała rozmówców na stoisku zaaranżowanym na wzór rzeczywistej placówki.

 infografika

Tak nasz udział w tym wydarzeniu podsumował Tomasz Majewski, nasz Dyrektor Sprzedaży w Superpolisa.pl: Choć rośniemy dynamicznie i nasz system sprzedaży naziemnej liczy już ponad 200 oddziałów, to dalszą budowę systemu franczyzowo-partnerskiego niezmiennie traktujemy priorytetowo. Udział w Targach Franczyza stanowi dla nas dobrą okazję do pozyskania nowych kontaktów, a w rezultacie wspiera ilościowy i geograficzny rozwój sieci placówek. Od poprzedniej edycji tej imprezy wyraźnie wzrosła świadomość naszej marki wśród potencjalnych partnerów, dzięki czemu w tym roku przeważnie nie musieliśmy się przedstawiać i jedynie uzupełnialiśmy już posiadaną wiedzę uczestników na nasz temat. To dobra prognoza w kontekście pozyskania nowych franczyzobiorców.

 

Obecność na Targach i bezpośrednia rozmowa z kandydatami na franczyzobiorców dużo nam dała – traktujemy to jako świetne badanie nastrojów branży i wartościowe źródło wiedzy na temat infografika_4odbioru naszej oferty. Tym bardziej bardzo się cieszymy, że naocznie mogliśmy przekonać się, że spotyka się ona z dobrym przyjęciem. Potencjalni franczyzobiorcy najczęściej zwracają uwagę na prosty system transakcyjny Superpolisy, eliminujący uciążliwości sprzedażowo-rozliczeniowe i pozwalający skupić się na obsłudze klienta, dofinansowanie uruchomienia placówki kwotą do 10 tys. zł, a także na bezpłatne szkolenia oraz wsparcie marketingowe i PR-owe.

 

Udział w Targach uświadamia również, jaka siła drzemie we franczyzowym pomyśle na karierę zawodową. Liczba uczestników i wystawców robią wrażenie i są najlepszym dowodem na to, że tego typu partnerstwo biznesowe to popularna i perspektywiczna gałąź gospodarki.

Polecane wpisy z tej kategorii

Mogą spodobać Ci się również

Brytyjczycy częściej oszukują ubezpieczycieli

Brytyjczycy częściej oszukują ubezpieczycieli

Ubezpieczenie kupowane ze strachu przed terrorystami

Ubezpieczenie kupowane ze strachu przed terrorystami

Pięć razy droższe OC dla młodych kierowców…

Pięć razy droższe OC dla młodych kierowców…