Aktualności19 września 2022

Oddział Superpolisa Ubezpieczenia w Dąbrowie Górniczej obchodzi 6 urodziny!

Dąbrowa Górnicza obchodzi 6 urodziny

Nie tak dawno jeden z naszych oddziałów Superpolisy Ubezpieczenia w Dąbrowie Górniczej – znajdujący się na parterze w Centrum Handlowym Pogoria, obchodził swoje 6 urodziny! Drogie koleżanki, sto lat!

Z tej okazji Superpolisa przygotowała akcje promocyjną, w której klientom galerii proponowaliśmy szybką kalkulację polisy. Dzięki temu mogli się przekonać o tym, że na ubezpieczeniu jak najbardziej można zaoszczędzić.

Na evencie urodzinowym nie zabrakło też atrakcji dla najmłodszych, gdzie gwoździem programu było pojawienie się uwielbianego przez dzieci Spoxa – naszej maskotki firmowej. W towarzystwie pracowników oddziału oraz hostessy rozdawał on balony, słodycze oraz gadżety szkolne – w sam raz na początek nowego roku.

Naszą akcję promocyjną wspierała firma DNA Hostessy, która jak zawsze zapewniła nam obsługę na najwyższym poziomie.

Chcielibyśmy podziękować naszym Pracowniczkom z Pogorii za wieloletnią profesjonalną opiekę nad stałymi i nowymi klientami. Życzymy Wam dużo sukcesów – zarówno zawodowych jak i prywatnych!

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 21 czerwca 2016

Dialog sposobem na sprzedaż

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę