Aktualności18 maja 2023

Superpolisa z platformą e-learningową dla agentów

Grupa Superpolisa zrobiła kolejny krok w kierunku rozwoju zawodowego swoich Agentów. W zeszłym tygodniu wprowadziliśmy platformę do szkoleń e-learningowych. Agenci znajdą na niej rekomendowaną dla siebie ścieżkę rozwoju i związaną z nią bazę szkoleń.

Platforma powiązana bezpośrednio ze Strefą Agenta

Superpolisa wdrożyła platformę do szkoleń e-learningowych, która powiązania jest bezpośrednio ze Strefą Agenta. Agenci znajdą tam rekomendowaną dla siebie ścieżkę rozwoju i związaną z nią bazę szkoleń, a wiedza będzie im przekazywana w formie gotowych e-learnignów, dostępnych w dowolnej dla nich chwili.

Dodatkowo agenci Superpolisy znajdą szeroki zakres tematyczny zajęć z ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, na życie i zdrowie, turystycznych, a także z finalizacji sprzedaży, APK, up-sellingu i cross-selingu. Oprócz tego czekają na nich moduły dotyczące bezpośrednio grupy Superpolisa, w tym przybliżenie pracy działów backofficowych, szkolenie z systemu sprzedażowego czy baza wiedzy. Poza szkoleniami branżowymi przygotowano też kursy podnoszące kompetencje w codziennej pracy (m.in. cyberbezpieczeństwo, funkcjonalności programów komputerowych, rozwój osobisty, komunikacja i sprzedaż). Nowe szkolenia będą udostępniane cyklicznie.

Szkolenia z ubezpieczeń, a także podnoszące kompetencje w pracy

Grupa Superpolisa podkreśla, że już od kilku lat skupia się na rozwoju agentów i ich realnym wsparciu. Działania szkoleniowe prowadzone są w taki sposób, aby pośrednik w każdym momencie swojego rozwoju znalazł projekt dopasowany do jego oczekiwań. Wcześniej multiagencja przygotowała platformę szkoleniową dot. IDD. (KZW)

źródło: Dziennik Ubezpieczeniowy

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 6 czerwca 2019

Rok na rynku marki Link4 Mama

Czytaj dalej
Aktualności 31 lipca 2018

Media o nas – lipiec 2018

Czytaj dalej
Aktualności 9 listopada 2015

W 2016 roku wzrosną kary za brak OC

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę