Aktualności30 listopada 2018

Takiej podróży u nas jeszcze nie było!

Rośniemy w siłę, a to przekłada się na coraz bardziej imponujące atrakcje, na jakie mogą liczyć nasi Agenci.

Tym razem przygotowaliśmy dla Was konkurs, jakiego jeszcze w Superpolisie nie było – osoby, które wyróżnią się w sprzedaży wyruszy z nami w wyjątkowy, pełen fantastycznych doznań rejs luksusowym statkiem. I to jakim – ekskluzywnym liniowcem zabierającym na pokład 2500 spragnionych zabawy podróżników!

Kulinarne uczty, rejs po Morzu Śródziemnym i najpiękniejsze miasta Europy – to wszystko dostaniecie w tygodniowym pakiecie all-inclusive (17-24 maja 2019 r.). Konkurs już trwa, ale macie jeszcze mnóstwo czasu, by przebić się do czołowych „piątek” w sprzedaży polis określonych ubezpieczycieli. Szansę na wygranie wspaniałej przygody macie do końca marca 2019 r. Zapraszamy do uważnej lektury „okolicznościowych” newsletterów – będziemy tam publikować aktualne statystyki oraz nazwiska tych, którzy – tak na wszelki wypadek – mogą już sprawdzić datę ważności swojego paszportu. Do zobaczenia na pełnym morzu!

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę