Strefa Agenta29 maja 2018

Media o nas – maj 2018

Ubezpieczenia turystyczne (w kontekście wydawanych przez NFZ kart EKUZ) oraz sytuacja w cenach komunikacyjnego OC. To dwa zdecydowanie najważniejsze ubezpieczeniowe tematy, na które mieliśmy okazję wypowiadać się w ostatnich kilku tygodniach. Jak co miesiąc, zapraszamy na przegląd mediowej obecności Superpolisy.

Media lubią działać równo z kalendarzem. Gdy nadchodzi zima, piszą i mówią o ubezpieczeniach w kontekście nart. A gdy zbliża się lato, dziennikarzy zaczyna interesować temat kart EKUZ i polis turystycznych. Pierwsze oznaki zbliżającego się sezonu urlopowego obserwowaliśmy już w zeszłym miesiące, natomiast w maju możemy mówić o swego rodzaju kulminacji. Od mediów lokalnych po ogólnopolskie, na artykuły związane z ochroną podczas zagranicznych wakacji nietrudno się natknąć. My mieliśmy okazje komentować ten temat wielokrotnie w ostatnich paru tygodniach. Przede wszystkim dwukrotnie na łamach Rzeczpospolitej – tu wypowiadaliśmy się w kontekście nowości produktowych (m.in. klauzula aktów terroru i alkoholowa). Z kolei wątek EKUZ podjęliśmy wspólnie z redakcjami kilkunastu regionalnych tytułów prasowych z Grupy Polska Press.

Dziennikarze coraz częściej dopytują o obniżki cen OC. Szukają odpowiedzi na pytanie o początek nowej wojny cenowej. Byliśmy o to pytani m.in. przez wspomnianą już Rzeczpospolita, jak i przez Gazetę Wyborczą. Na mapie komentowanych przez naszych ekspertów tematów znalazł się również wątek ubezpieczeń na wypadek pożarów.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę