Media o nas – maj 2018

Jakub Nowiński Jakub Nowiński
Opublikowano: 29.05.2018, w kategorii:

Ubezpieczenia turystyczne (w kontekście wydawanych przez NFZ kart EKUZ) oraz sytuacja w cenach komunikacyjnego OC. To dwa zdecydowanie najważniejsze ubezpieczeniowe tematy, na które mieliśmy okazję wypowiadać się w ostatnich kilku tygodniach. Jak co miesiąc, zapraszamy na przegląd mediowej obecności Superpolisy.

Media lubią działać równo z kalendarzem. Gdy nadchodzi zima, piszą i mówią o ubezpieczeniach w kontekście nart. A gdy zbliża się lato, dziennikarzy zaczyna interesować temat kart EKUZ i polis turystycznych. Pierwsze oznaki zbliżającego się sezonu urlopowego obserwowaliśmy już w zeszłym miesiące, natomiast w maju możemy mówić o swego rodzaju kulminacji. Od mediów lokalnych po ogólnopolskie, na artykuły związane z ochroną podczas zagranicznych wakacji nietrudno się natknąć. My mieliśmy okazje komentować ten temat wielokrotnie w ostatnich paru tygodniach. Przede wszystkim dwukrotnie na łamach Rzeczpospolitej – tu wypowiadaliśmy się w kontekście nowości produktowych (m.in. klauzula aktów terroru i alkoholowa). Z kolei wątek EKUZ podjęliśmy wspólnie z redakcjami kilkunastu regionalnych tytułów prasowych z Grupy Polska Press.

Dziennikarze coraz częściej dopytują o obniżki cen OC. Szukają odpowiedzi na pytanie o początek nowej wojny cenowej. Byliśmy o to pytani m.in. przez wspomnianą już Rzeczpospolita, jak i przez Gazetę Wyborczą. Na mapie komentowanych przez naszych ekspertów tematów znalazł się również wątek ubezpieczeń na wypadek pożarów.

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

JN

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Stabilizacja cen OC

Stabilizacja cen OC

Laur konsumenta dla polisy turystycznej Warty

Laur konsumenta dla polisy turystycznej Warty

Ubezpieczenie zwiększy bezpieczeństwo dziecka

Ubezpieczenie zwiększy bezpieczeństwo dziecka