Ubezpieczenia dotarły do Bytomia

Nowo otwarty oddział jest już 4. na Śląsku i 82. w sieci placówek zlokalizowanych na terenie całego kraju.

pr@superpolisa.pl pr@superpolisa.pl
Opublikowano: 01.06.2015, w kategorii:

W czerwcu jedna z największych multiagencji ubezpieczeniowych w Polsce, Superpolisa.pl, rozpoczęła działalność w Centrum Handlowym Plejada w Bytomiu. Klienci galerii handlowej zyskali dzięki temu dostęp do kompleksowej oferty ubezpieczeń – od komunikacyjnych po życiowe.

Z przeprowadzonego w pierwszej połowie 2014 roku badania SMG/KRC Millward Brown wynika, że dla 61% Polaków centrum handlowe jest interesującą alternatywą dla centrum miasta, w rezultacie czego już ponad 32% osób odwiedza je w innym celu niż tradycyjne zakupy. Jak widać, galerie handlowe utrwalają swój wizerunek miejsc, w których można załatwić niemal wszystkie najważniejsze sprawy – od kupna wszystkich potrzebnych produktów (m.in. spożywczych czy odzieżowych, ale też bardziej skomplikowanych finansowych, jak bankowe czy ubezpieczeniowe), przez spotkanie w kawiarni ze znajomymi, po wizytę u fryzjera czy na siłowni.

 – Zdajemy sobie sprawę, że galerie handlowe stały się w ostatnich latach bardzo ważnym miejscem także dla mieszkańców Śląska. Dlatego wybierając lokalizację dla naszego oddziału zdecydowaliśmy się na tzw. wyspę w Atrium Plejada. Z doświadczenia wiemy, że klienci centrów handlowych cenią sobie dostęp do ubezpieczeń oraz innych produktów finansowych na równi z dostępem do pozostałych sklepów – mówi Bartłomiej Behnke z porównywarki ubezpieczeń Superpolisa.pl.

Nowo otwarty oddział jest już 4. na Śląsku i 82. w sieci placówek zlokalizowanych na terenie całego kraju. W Superpolisie klienci otrzymują dostęp do oferty dwudziestu towarzystw ubezpieczeniowych. Pozwala im to sprawnie dopasować ubezpieczenie pod względem ceny i zakresu ochrony, tak aby kupiona polisa w jak największym stopniu odpowiadała ich faktycznym potrzebom i możliwościom finansowym. Podczas zakupu klienci mogą liczyć na wsparcie konsultanta, który odpowie na wszelkie pytania dotyczące szerokiego wachlarza oferowanych przez Superpolisę ubezpieczeń: samochodowych, turystycznych, mieszkań, domów, zdrowia i życia, a także firmowych.

Superpolisa.pl w Bytomiu mieści się w Centrum Handlowym Atrium Plejada, przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 25.

 

20150614_134301

 

W przypadku wykorzystania materiału we fragmencie lub całości prosimy o powołanie się na źródło www.superpolisa.pl, a w razie pytań lub wątpliwości kontakt do pr@superpolisa.pl.

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Koniec podwyżek OC

Koniec podwyżek OC

Zimówki i odszkodowanie

Zimówki i odszkodowanie

Czerwiec 2018

Czerwiec 2018