Ubezpieczenia dotarły do Bytomia

Nowo otwarty oddział jest już 4. na Śląsku i 82. w sieci placówek zlokalizowanych na terenie całego kraju.

pr@superpolisa.pl pr@superpolisa.pl
Opublikowano: 01.06.2015, w kategorii:

W czerwcu jedna z największych multiagencji ubezpieczeniowych w Polsce, Superpolisa.pl, rozpoczęła działalność w Centrum Handlowym Plejada w Bytomiu. Klienci galerii handlowej zyskali dzięki temu dostęp do kompleksowej oferty ubezpieczeń – od komunikacyjnych po życiowe.

Z przeprowadzonego w pierwszej połowie 2014 roku badania SMG/KRC Millward Brown wynika, że dla 61% Polaków centrum handlowe jest interesującą alternatywą dla centrum miasta, w rezultacie czego już ponad 32% osób odwiedza je w innym celu niż tradycyjne zakupy. Jak widać, galerie handlowe utrwalają swój wizerunek miejsc, w których można załatwić niemal wszystkie najważniejsze sprawy – od kupna wszystkich potrzebnych produktów (m.in. spożywczych czy odzieżowych, ale też bardziej skomplikowanych finansowych, jak bankowe czy ubezpieczeniowe), przez spotkanie w kawiarni ze znajomymi, po wizytę u fryzjera czy na siłowni.

 – Zdajemy sobie sprawę, że galerie handlowe stały się w ostatnich latach bardzo ważnym miejscem także dla mieszkańców Śląska. Dlatego wybierając lokalizację dla naszego oddziału zdecydowaliśmy się na tzw. wyspę w Atrium Plejada. Z doświadczenia wiemy, że klienci centrów handlowych cenią sobie dostęp do ubezpieczeń oraz innych produktów finansowych na równi z dostępem do pozostałych sklepów – mówi Bartłomiej Behnke z porównywarki ubezpieczeń Superpolisa.pl.

Nowo otwarty oddział jest już 4. na Śląsku i 82. w sieci placówek zlokalizowanych na terenie całego kraju. W Superpolisie klienci otrzymują dostęp do oferty dwudziestu towarzystw ubezpieczeniowych. Pozwala im to sprawnie dopasować ubezpieczenie pod względem ceny i zakresu ochrony, tak aby kupiona polisa w jak największym stopniu odpowiadała ich faktycznym potrzebom i możliwościom finansowym. Podczas zakupu klienci mogą liczyć na wsparcie konsultanta, który odpowie na wszelkie pytania dotyczące szerokiego wachlarza oferowanych przez Superpolisę ubezpieczeń: samochodowych, turystycznych, mieszkań, domów, zdrowia i życia, a także firmowych.

Superpolisa.pl w Bytomiu mieści się w Centrum Handlowym Atrium Plejada, przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 25.

 

20150614_134301

 

W przypadku wykorzystania materiału we fragmencie lub całości prosimy o powołanie się na źródło www.superpolisa.pl, a w razie pytań lub wątpliwości kontakt do pr@superpolisa.pl.

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

„Ochrona przed niespodziankami” – Rzeczpospolita

„Ochrona przed niespodziankami” – Rzeczpospolita

Spalinowa afera Volkswagena może przynieść szkodę wysokości 78 mld euro

Spalinowa afera Volkswagena może przynieść szkodę wysokości 78 mld euro

Superpolisa na Targach Franczyza 2017

Superpolisa na Targach Franczyza 2017