Ubezpieczenie mieszkania od wszystkich ryzyk

Formuła ubezpieczenie all risk zapewnia ochronę również w przypadkach, które w tej chwili nawet nie przychodzą nam na myśl

Paulina Fabrycka Paulina Fabrycka
Opublikowano: 19.08.2016, w kategorii:

Oprócz często spotykanych zdarzeń w domach i mieszkaniach zdarzają się różne, mniej powszechne wypadki. Niekiedy są tak absurdalne, że ciężko je przewidzieć. PZU wychodząc naprzeciw potrzebom klientów proponuje ubezpieczenie domu i mieszkania od wszystkich ryzyk. To nowatorskie podejście na polskim rynku ubezpieczeń przewiduje ochronę także od szkód spowodowanych przez niecodzienne i nieprzewidywalne zdarzenia.

W tradycyjnym wariancie ubezpieczenie mieszkania obejmuje ochroną określone w umowie zdarzenia. Natomiast formuła all risks zapewnia pomoc ubezpieczyciela w każdej sytuacji o charakterze nagłym, niezależnym od woli ubezpieczonego, z wyłączeniem ściśle określonych przypadków. Takie ubezpieczenie mieszkania dostępne jest w ofercie PZU. Oprócz tradycyjnych i dość powszechnych zdarzeń, do których dojść może w domu, ubezpieczyciel gwarantuje wypłatę odszkodowania nawet za szkody powstałe w skutek absurdalnych wypadków, takich jak chociażby przerwa w dostawie energii spowodowana przez dzikie zwierzęta, zniszczenie fasady domu przez dzięcioła czy szkody w elewacji domu po przewróceniu się ogrodzenia.

Jak tłumaczą eksperci PZU, standardowa polisa dostępna w ofercie ubezpieczyciela chroni na wypadek wystąpienie 18 ryzyk. Choć to dość szeroki zakres potencjalnych zagrożeń, to nie wyczerpuje on katalogu wszystkich przyczyn nieszczęśliwych zdarzeń w domu czy mieszkaniu. Formuła ubezpieczenie all risk zapewnia ochronę również w przypadkach, które w tej chwili nawet nie przychodzą nam na myśl. Takie ubezpieczenie stanowi kompleksową ochronę, jest wygodnym i prostszym rozwiązaniem.

Polecane wpisy z tej kategorii

Mogą spodobać Ci się również

Spalinowa afera Volkswagena może przynieść szkodę wysokości 78 mld euro

Spalinowa afera Volkswagena może przynieść szkodę wysokości 78 mld euro

wrzesień 2014

wrzesień 2014

Allianz ulepsza ofertę autocasco

Allianz ulepsza ofertę autocasco