Ubezpieczenie mieszkania od wszystkich ryzyk

Formuła ubezpieczenie all risk zapewnia ochronę również w przypadkach, które w tej chwili nawet nie przychodzą nam na myśl

Paulina Fabrycka Paulina Fabrycka
Opublikowano: 19.08.2016, w kategorii:

Oprócz często spotykanych zdarzeń w domach i mieszkaniach zdarzają się różne, mniej powszechne wypadki. Niekiedy są tak absurdalne, że ciężko je przewidzieć. PZU wychodząc naprzeciw potrzebom klientów proponuje ubezpieczenie domu i mieszkania od wszystkich ryzyk. To nowatorskie podejście na polskim rynku ubezpieczeń przewiduje ochronę także od szkód spowodowanych przez niecodzienne i nieprzewidywalne zdarzenia.

W tradycyjnym wariancie ubezpieczenie mieszkania obejmuje ochroną określone w umowie zdarzenia. Natomiast formuła all risks zapewnia pomoc ubezpieczyciela w każdej sytuacji o charakterze nagłym, niezależnym od woli ubezpieczonego, z wyłączeniem ściśle określonych przypadków. Takie ubezpieczenie mieszkania dostępne jest w ofercie PZU. Oprócz tradycyjnych i dość powszechnych zdarzeń, do których dojść może w domu, ubezpieczyciel gwarantuje wypłatę odszkodowania nawet za szkody powstałe w skutek absurdalnych wypadków, takich jak chociażby przerwa w dostawie energii spowodowana przez dzikie zwierzęta, zniszczenie fasady domu przez dzięcioła czy szkody w elewacji domu po przewróceniu się ogrodzenia.

Jak tłumaczą eksperci PZU, standardowa polisa dostępna w ofercie ubezpieczyciela chroni na wypadek wystąpienie 18 ryzyk. Choć to dość szeroki zakres potencjalnych zagrożeń, to nie wyczerpuje on katalogu wszystkich przyczyn nieszczęśliwych zdarzeń w domu czy mieszkaniu. Formuła ubezpieczenie all risk zapewnia ochronę również w przypadkach, które w tej chwili nawet nie przychodzą nam na myśl. Takie ubezpieczenie stanowi kompleksową ochronę, jest wygodnym i prostszym rozwiązaniem.

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

PwC: Ceny polis zmaleją ze względu na dyrektywę o dystrybucji ubezpieczeń

PwC: Ceny polis zmaleją ze względu na dyrektywę o dystrybucji ubezpieczeń

Politycy o podwyżkach OC

Politycy o podwyżkach OC

Nowe rekomendacje dotyczące szkód osobowych weszły w życie

Nowe rekomendacje dotyczące szkód osobowych weszły w życie