Aktualności6 marca 2024

W tym roku stawiamy na rozwój technologiczny

Po dynamicznym 2023 r., pełnym spotkań i rozmów z agentami i dzięki temu jeszcze lepszego zrozumienia ich potrzeb, postanowiliśmy, że w 2024 roku Superpolisa postawi na rozwój technologiczny.

Stawiamy mocniej na doskonalenie istniejących systemów IT, tak by jeszcze bardziej ułatwić codzienną pracę naszych partnerów. Chcemy budować i udoskonalać, ale też wdrożyć wiele nowych funkcjonalności.

Autorskie systemy

Naszym wyróżnikiem jest autorska technologia. Tworzymy i projektujemy systemy całkowicie zgodnie z potrzeba mi ich użytkowników. Dzięki wewnętrznym strukturom IT na bieżąco reagujemy i wdrażamy udogodnienia.

W 2023 r. udostępniliśmy Strefę Agenta, która cały czas rozszerzana jest o nowe moduły i stanowi centrum pracy dla każdego, kto w Superpolisie dystrybuuje ubezpieczenia. Od lat oferujemy też unikalny system ratalalny, który chcemy rozwijać, gdyż daje on możliwość rozszerzenia u naszych agentów portfolio produktowego. Trwa ją też prace nad naszym systemem sprzedażowym, który w 2024 r. wejdzie na kompletnie nowy poziom jakości.

Logo Strefa Agenta | Intranet dla Agentów Grupy Superpolisa

Produkty na wyłączność

Niezmiennie będziemy też inwestować w powiększenie portfela produktowego. Przede wszystkim w rozszerzenie dostępności produktów, które są tylko w sieci Superpolisy, przygotowane i wynegocjowanna wyłączność dla naszych agentów. Dzięki temu w Superpolisie możliwe jest indywidualne dostosowywanie warunków ubezpieczenia do klienta oraz oferowanie mu ponadstandardowych rozwiązań.

Takie udogodnienia znacząco przekładają się na jakość i ofertę proponowanych przez nas programów
ochrony, a dostęp do nich zapewniamy każdemu agentowi współpracującemu z Superpolisą, niezależnie od wielkości prowadzonego biznesu.

Plan na życie

Logo Superpolisa  na życie

W tym roku skupimy się również na rozwoju nowej spółki Superpolisa na życie. Zaplanowaliśmy specjalne cykle szkoleniowe, które podniosą świadomość i umiejętności sprzedażowe wśród naszych agentów. W perspektywie są też kolejne inicjatywy, które mają zwiększyć zainteresowanie tymi ubezpieczeniami. Wiemy, że produkty życiowe i zdrowotne są nie doceniane wśród klientów, ale chcemy to zmienić. Mamy na to pomysł i plan.

Poprzeczka coraz wyżej

Co roku podnosimy sami sobie poprzeczkę i osiągamy założone cele, co możliwe jest tylko dzięki tym, którzy razem z nami tworzą całą Grupę Superpolisy. Jesteśmy dumni z tego, z jakimi ludźmi pracujemy,
i dzięki temu wiemy też, że 2024 będzie pełen sukcesów i niespodzianek, a wszystko, co zaplanowaliśmy, uda się nam zrealizować.

~ Jakub Nowiński – prezes Superpolisa Ubezpieczenia

źródło: Gazeta Ubezpieczeniowa

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 31 maja 2017

Dzień Dziecka

Czytaj dalej
Aktualności 29 czerwca 2016

Media o nas – Czerwiec 2016

Czytaj dalej
Aktualności 23 października 2015

Kolejny kłopot z Volkswagenem

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę