Aktualności25 października 2021

Warta zmieniła siedzibę

Warta – przeprowadzka na Rondo Daszyńskiego

Nowy biurowiec Warsaw Unit | Warta | Nowa siedziba | Ubezpieczenia | Warszawa

Warta zakończyła przeprowadzkę do Warsaw UNIT. Najwyższy biurowiec przy rondzie Daszyńskiego w Warszawie cechuje się ponadczasową modernistyczną architekturą, nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi i praktycznymi przestrzeniami pracy.

Warsaw UNIT to najwyższy, 45-piętrowy budynek przy rondzie Daszyńskiego w Warszawie, którego deweloperem jest Ghelamco. Wieżowiec znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Rondo Daszyńskiego. W budynku znajduje się infrastruktura dla rowerzystów: parking rowerowy, szatnie i natryski. Wielopoziomowy parking może pomieścić 400 samochodów.

Warta jest największym najemcą Warsaw UNIT. Firma właśnie zakończyła przeprowadzkę do budynku, zajmując 13 pięter (20 tys. mkw. powierzchni biurowej) na szczycie wieżowca. Umowa została podpisana na 10 lat.

– Zmieniamy siedzibę Warty na jeden z najnowocześniejszych biurowców w Polsce, co podkreśla wyjątkową kondycję i pozycję firmy na rynku. Cieszę się, że symbolizuje on nowoczesność i otwartość – wartości, którymi staramy się kierować na co dzień w naszej działalności – mówi Grzegorz Bielec, członek zarządu Warty. – Intensywnie poszukiwaliśmy budynku zapewniającego wyjątkowe rozwiązania i jak najlepsze warunki pracy naszego zespołu, dobrze skomunikowanego nie tylko z innymi punktami Warszawy, ale także innymi miastami Polski. Nowa siedziba daje nam możliwości jeszcze efektywniejszego wykorzystania naszego potencjału. Mnogość przestrzeni pracy wspólnej, wysoki standard wyposażenia czy innowacyjne rozwiązania technologiczne, w jakie obfituje biurowiec, będą wspierały dalszy rozwój Warty. Na wybór nowej lokalizacji niewątpliwie miał również wpływ ekologiczny charakter biurowca Warsaw UNIT, a także szereg zastosowanych technologii, które wzmacniają bezpieczeństwo zdrowotne pracowników, co w dobie obecnej sytuacji pandemicznej odgrywa niezwykle istotną rolę – dodaje.

– Warsaw UNIT to budynek powstały z myślą o przyszłości. Rozwiązania w nim zastosowane przez długie lata będą zapewniać najemcom komfortowe warunki pracy. Cieszymy się, że budynek przyciągnął takich najemców, jak Warta i CBRE. Jesteśmy w trakcie podpisywania kolejnych umów, o których już niedługo poinformujemy – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

Źródło: Gazeta Ubezpieczeniowa

Zachęcamy również do odwiedzenia naszych mediów społecznościowych, dostępnych poniżej:

5/5 - (1 vote)

Udostępnij

Tagi

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 4 maja 2015

Zyski ubezpieczycieli spadają

Czytaj dalej
Aktualności 4 października 2018

Nowa ustawa o dystrybucji ubezpieczeń

Czytaj dalej
Aktualności 31 grudnia 2014

Niedługo zapłacimy więcej za OC

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę