Lamparty 2017 rozdane

Małgorzata Zalewska Małgorzata Zalewska
Opublikowano: 19.05.2017, w kategorii:

Wczoraj odbyła się XVII Konferencja Finansowa TNS, podczas której wręczono Lamparty 2017 – nagrody za najbardziej podziwianą kreację wizerunku marki bankowej i ubezpieczeniowej. W kategorii ubezpieczeniowej kolejny już raz zwyciężyło PZU. Wyróżniono także Avivę i Link4.

18 maja w Warszawie odbyła się XVII Konferencja Finansowa TNS, na której eksperci z branży podzielili się przemyśleniami na temat bieżących wyzwań dla biznesu w sektorze finansowym. Motywem przewodnim wydarzenia były rozmowy o skracaniu dystansu między instytucją finansową a klientem, budowaniu jego zaufania i emocjonalnego związku z firmą.

Podczas wydarzenia wręczono Lamparty 2017 – nagrody za najbardziej podziwianą kreację wizerunku marki bankowej i ubezpieczeniowej. Ideą nagrody jest wyróżnienie tych instytucji finansowych, które w ciągu minionego roku najefektywniej kreowały swój wizerunek i dzięki temu zyskały zaufania i emocjonalne zaangażowanie swoich klientów. W kategorii ubezpieczeń Lamparta odebrało PZU i było to już kolejne zwycięstwo największego w kraju ubezpieczyciela. Wyróżnienie przyznano m.in. za kampanię „Niestraszki”, reklamy promujące ubezpieczenie AC oraz konsekwentne budowanie pozycji marki i odwołanie do życiowych problemów klientów. Drugie miejsce przypadło Avivie, natomiast trzecią pozycję w klasyfikacji zajęło Link4, czyli kolejny ubezpieczyciel z Grupy PZU.

Warto wspomnieć, że laureaci nagrody wyłaniani są na podstawie badania Kantar TNS przeprowadzonego wśród bankowców i ubezpieczycieli.

 

MZ

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Ubezpieczenie na wakacyjny wyjazd zarobkowy

Ubezpieczenie na wakacyjny wyjazd zarobkowy

Jakie ubezpieczenie na zimowy urlop?

Jakie ubezpieczenie na zimowy urlop?

Drivers Casco – nowy produkt w ofercie Superpolisy

Drivers Casco – nowy produkt w ofercie Superpolisy