Aktualności19 maja 2017

Lamparty 2017 rozdane

Wczoraj odbyła się XVII Konferencja Finansowa TNS, podczas której wręczono Lamparty 2017 – nagrody za najbardziej podziwianą kreację wizerunku marki bankowej i ubezpieczeniowej. W kategorii ubezpieczeniowej kolejny już raz zwyciężyło PZU. Wyróżniono także Avivę i Link4.

18 maja w Warszawie odbyła się XVII Konferencja Finansowa TNS, na której eksperci z branży podzielili się przemyśleniami na temat bieżących wyzwań dla biznesu w sektorze finansowym. Motywem przewodnim wydarzenia były rozmowy o skracaniu dystansu między instytucją finansową a klientem, budowaniu jego zaufania i emocjonalnego związku z firmą.

Podczas wydarzenia wręczono Lamparty 2017 – nagrody za najbardziej podziwianą kreację wizerunku marki bankowej i ubezpieczeniowej. Ideą nagrody jest wyróżnienie tych instytucji finansowych, które w ciągu minionego roku najefektywniej kreowały swój wizerunek i dzięki temu zyskały zaufania i emocjonalne zaangażowanie swoich klientów. W kategorii ubezpieczeń Lamparta odebrało PZU i było to już kolejne zwycięstwo największego w kraju ubezpieczyciela. Wyróżnienie przyznano m.in. za kampanię „Niestraszki”, reklamy promujące ubezpieczenie AC oraz konsekwentne budowanie pozycji marki i odwołanie do życiowych problemów klientów. Drugie miejsce przypadło Avivie, natomiast trzecią pozycję w klasyfikacji zajęło Link4, czyli kolejny ubezpieczyciel z Grupy PZU.

Warto wspomnieć, że laureaci nagrody wyłaniani są na podstawie badania Kantar TNS przeprowadzonego wśród bankowców i ubezpieczycieli.

 

MZ

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy