Strefa Agenta2 października 2015

Relacja z udziału Superpolisa.pl w akcji „Gwiazdy na Paluchu”

W sobotę 26 września w warszawskim Schronisku Na Paluchu miała miejsce kolejna edycja wydarzenia „Gwiazdy na Paluchu”. W tym roku do wspierających stołeczną instytucję polskich celebrytów dołączyliśmy również my – porównywarka ubezpieczeń Superpolisa.pl.

 

“Gwiazdy na Paluchu” to przygotowana wspólnie z uczestnikami programu telewizyjnego „Przygarnij Mnie” akcja schroniska dla zwierząt „Na Paluchu”, mająca na celu promocję psich adopcji. 4. Paluch_5             Sobotnie wydarzenie zgromadziło rzeszę sympatyków czworonogów, wśród których spotkać można było wiele znanych postaci polskiego showbiznesu. Swoją obecnością wydarzenie wsparli m.in. Marcelina Zawadzka, Olga Frycz, Rafał Mroczek, Michał Olszański i Małgorzata Potocka. Wszyscy przybyli na miejsce uczestnicy za cenę karmy dla psów (był to bilet wstępu na imprezę) mieli okazję skorzystać z porad ekspertów (weterynarzy, żywieniowców czy psich behawiorystów). Mogli również wziąć udział w konkursach i losowaniu nagród.

 

Akcja #wyjdznaspacer, specjalistyczna karma i miski

My również postanowiliśmy się zaangażować w to wydarzenie. Od dawna chcieliśmy zaangażować się w ważną społecznie akcję, a jako że naszym brand hero jest pies Spox, to wsparcie czworonogów wydało nam się w oczywisty sposób związany z wizerunkiem multiagencji. Do wsparcia schroniska i psów jako takich w ogóle podeszliśmy kompleksowo:

                  1. Po pierwsze, zainicjowaliśmy akcję pl. Nasz cel jest dwojaki – z jednej strony zależy nam na propagowaniu psich adopcji, a z drugiej promujemy w ten sposób również zdrowy styl życia oparty na częstych spacerach. Zachęcamy do śledzenia informacji na wspomnianej stronie i aktywne korzystanie z #wyjdznaspacer – czy to poprzez oznaczanie własnych zdjęć tym hashtagiem, czy po prostu monitorowanie publikowanych tam treści.

                  2. Po drugie, przekazaliśmy na rzecz schroniska 450 kg specjalistycznej suchej karmy oraz psie smakołyki, dzięki którym wolontariusze mogą nagradzać swoich podopiecznych. Oprócz pożywienia ufundowaliśmy także dwanaście specjalnych misek dla psów, które przeciwdziałają łapczywemu jedzeniu, pozytywnie wpływając tym samym na zdrowie zwierząt.

 4. Paluch_2

Udział w tego typu inicjatywach może przynieść wiele dobrego, dlatego nie chcemy, aby nasza obecność w Schronisku na Paluchu była jednorazowym przedsięwzięciem. W najbliższym czasie będziemy starali się nadal podążać tym tropem, m.in. wspierając schroniska również w innych częściach kraju. O wszystkich tego typu wydarzeniach będziemy Was na bieżąco informowali.

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy