Aktualności30 marca 2020

Wieści z kwarantanny

Mimo sytuacji, w jakiej wszyscy się znaleźliśmy, nasz świat całkiem sprawnie toczy się dalej.

Robimy wszystko, żeby dbać o ograniczenie ryzyka epidemicznego. Ci z nas, którzy mogą, pracują zdalnie – szczęśliwie może zdecydowana większość.

Na bieżąco informujemy Was w temacie organizacji pracy. Otrzymaliście od nas już wszystkie informacje dotyczące pracy zdalnej w poszczególnych towarzystwach ubezpieczeń. Te ostatnie – jako odpowiedzialne firmy, na co dzień obeznane z ryzykiem – same wychodzą z inicjatywą, przesyłając informacje o możliwych aktualnie trybach pracy. Każdy ubezpieczyciel przesyła swoje wytyczne – wiemy, że możecie czuć się przytłoczeni liczbą otrzymywanych maili i proponowanych webinariów, ale bardzo prosimy o poświęcenie im chwili czasu. Te zasady mają za zadanie pomóc nam wszystkim.

Znacie też wytyczne dotyczące zasad higieny przeciwwirusowej i porady związane z minimalizowaniem kontaktu osobistego oraz zalecenia WHO. Jeśli czujecie się gorzej lub występują u Was symptomy przeziębienia – bezwzględnie pozostańcie w domu.

Wciąż działamy wielotorowo. Planujemy już kolejne szkolenia ze zdalnej sprzedaży. Jako alternatywny termin dla zorganizowania (pierwotnie zaplanowanej w maju) nagrody za Wielki Konkurs Bałtycki – wycieczki do Szwecji dla 200 z Was – ustaliliśmy 28-30 września br. roku.

I ogólnie jesteśmy dobrej myśli – czego Wam również serdecznie życzymy!

JN

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Wysokie, nowoczesne drapacze chmur z odblaskowymi fasadami ze szkła i stali, oświetlone wewnętrznymi i zewnętrznymi światłami na tle zmierzchającego nieba, tworząc dramatyczny widok na miasto z poziomu ulicy.
Aktualności 31 lipca 2018

Mówi się w branży

Czytaj dalej
Młody piłkarz w żółtej koszulce stoi na zielonym boisku, gotowy do gry. Inni koledzy z drużyny i widzowie są widoczni w tle w słoneczny dzień.
Aktualności 28 czerwca 2018

Superpolisa wspiera sport

Czytaj dalej
Pięć dłoni, z których każda wykonuje gest kciuka w górę, jest pokazanych w zbliżeniu na białym tle. Ręce pochodzą od osób ubranych w strój biznesowy, co sugeruje zgodę lub zgodę.
Aktualności 10 sierpnia 2018

Allianz chętnie polecany

Czytaj dalej
Uśmiechnięta para pozuje figlarnie na zewnątrz, z kobietą na plecach mężczyzny. Znajdują się przed dużym, podmiejskim domem otoczonym zieloną trawą i drzewami. Niebo jest częściowo zachmurzone.
Aktualności 18 lipca 2017

Ile kosztuje ubezpieczenie domu?

Czytaj dalej
Malowniczy nadmorski krajobraz z turkusowym i ciemnoniebieskim morzem spotykającym się z nierówną linią brzegową, pod jasnoniebieskim niebem z rozproszonymi chmurami. Skalisty klif otacza pierwszy plan po prawej stronie.
Aktualności 31 października 2019

Maltańska wyprawa Superpolisy

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę