Media o nas – Lipiec 2016

Admin Administrator Admin Administrator
Opublikowano: 29.07.2016, w kategorii:

Kolejny miesiąc i kolejny raz przychodzi nam poinformować Was, że media nieustannie żyją tematem podwyżek cen OC. Jednak nie tylko ceny pozwalały tematyce ubezpieczeniowej znajdować drogę do czytelników, widzów i słuchaczy. O czym jeszcze nasi eksperci mówili dziennikarzom i ich odbiorcom?

Kolejny raz przygotowaliśmy duże zestawienie cen OC i komentarze dla Gazety Wyborczej. Nasze rankingi publikowane są na jej łamach kwartalnie. Efektem naszej współpracy jest artykuł „Coraz droższe polisy dla kierowców” opublikowany z 23 lipca. W kontekście rosnących cen OC i sposobów, które pozwalają znaleźć najtańszą polisę, wypowiedź naszego eksperta dla gazety cytowana była również w radiowej Jedynce oraz poznańskim Polskim Radiu Merkury.

Silne zainteresowanie mediów wzbudził także inny nasz materiał. Dotyczył on bijącej rekordy popularności aplikacji mobilnej Pokemon GO, która przestała być zjawiskiem wyłącznie ze świata gier komputerowych i wkroczyła również na drogi. Niestety głównie przyczyniając się do spowodowania niebezpiecznych zdarzeń i wypadków… W tekście udzieliliśmy odpowiedzi na pytania o wypłatę odszkodowania lub jej odmowę w związku z używaniem telefonu komórkowego podczas kierowania pojazdem. Tematem zainteresował się Dziennik Wschodni i internetowe wydania Faktu, Dzienniku Bałtyckiego, Dziennika Zachodniego, Dziennika Łódzkiego, Gazety Krakowskiej, Gazety Wrocławskiej czy Expresu Ilustrowanego.

Warto także odnotować naszą współpracę z agencją Newseria i materiał wideo na temat opisany w naszej czerwcowej informacji prasowej, czyli brytyjski sposób na tańsze ubezpieczenie samochodu.

 

Poniżej, jak co miesiąc, kilka linków oraz skany artykułów:

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

 

Polecane wpisy z tej kategorii

Popularne tagi

Mogą spodobać Ci się również

Mówi się w branży

Mówi się w branży

Link4 tworzy „Dobry klimat dla Rodziny”

Link4 tworzy „Dobry klimat dla Rodziny”

Superpolisa na Targach Franczyza 2016

Superpolisa na Targach Franczyza 2016