Aktualności29 lipca 2016

Media o nas – Lipiec 2016

Kolejny miesiąc i kolejny raz przychodzi nam poinformować Was, że media nieustannie żyją tematem podwyżek cen OC. Jednak nie tylko ceny pozwalały tematyce ubezpieczeniowej znajdować drogę do czytelników, widzów i słuchaczy. O czym jeszcze nasi eksperci mówili dziennikarzom i ich odbiorcom?

Kolejny raz przygotowaliśmy duże zestawienie cen OC i komentarze dla Gazety Wyborczej. Nasze rankingi publikowane są na jej łamach kwartalnie. Efektem naszej współpracy jest artykuł „Coraz droższe polisy dla kierowców” opublikowany z 23 lipca. W kontekście rosnących cen OC i sposobów, które pozwalają znaleźć najtańszą polisę, wypowiedź naszego eksperta dla gazety cytowana była również w radiowej Jedynce oraz poznańskim Polskim Radiu Merkury.

Silne zainteresowanie mediów wzbudził także inny nasz materiał. Dotyczył on bijącej rekordy popularności aplikacji mobilnej Pokemon GO, która przestała być zjawiskiem wyłącznie ze świata gier komputerowych i wkroczyła również na drogi. Niestety głównie przyczyniając się do spowodowania niebezpiecznych zdarzeń i wypadków… W tekście udzieliliśmy odpowiedzi na pytania o wypłatę odszkodowania lub jej odmowę w związku z używaniem telefonu komórkowego podczas kierowania pojazdem. Tematem zainteresował się Dziennik Wschodni i internetowe wydania Faktu, Dzienniku Bałtyckiego, Dziennika Zachodniego, Dziennika Łódzkiego, Gazety Krakowskiej, Gazety Wrocławskiej czy Expresu Ilustrowanego.

Warto także odnotować naszą współpracę z agencją Newseria i materiał wideo na temat opisany w naszej czerwcowej informacji prasowej, czyli brytyjski sposób na tańsze ubezpieczenie samochodu.

 

Poniżej, jak co miesiąc, kilka linków oraz skany artykułów:

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

 

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Aktualności 9 grudnia 2014

Podwyżka OC po nowym roku?!

Czytaj dalej
Aktualności 30 stycznia 2020

Mała wojna cenowa na rynku OC

Czytaj dalej
Aktualności 21 sierpnia 2015

Kara za brak OC nieunikniona

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

 

Chcesz ubezpieczyć się osobiście?

Spotkaj się z naszym doradcą.

Znajdź placówkę