Strefa Agenta29 lipca 2016

Media o nas – Lipiec 2016

Kolejny miesiąc i kolejny raz przychodzi nam poinformować Was, że media nieustannie żyją tematem podwyżek cen OC. Jednak nie tylko ceny pozwalały tematyce ubezpieczeniowej znajdować drogę do czytelników, widzów i słuchaczy. O czym jeszcze nasi eksperci mówili dziennikarzom i ich odbiorcom?

Kolejny raz przygotowaliśmy duże zestawienie cen OC i komentarze dla Gazety Wyborczej. Nasze rankingi publikowane są na jej łamach kwartalnie. Efektem naszej współpracy jest artykuł „Coraz droższe polisy dla kierowców” opublikowany z 23 lipca. W kontekście rosnących cen OC i sposobów, które pozwalają znaleźć najtańszą polisę, wypowiedź naszego eksperta dla gazety cytowana była również w radiowej Jedynce oraz poznańskim Polskim Radiu Merkury.

Silne zainteresowanie mediów wzbudził także inny nasz materiał. Dotyczył on bijącej rekordy popularności aplikacji mobilnej Pokemon GO, która przestała być zjawiskiem wyłącznie ze świata gier komputerowych i wkroczyła również na drogi. Niestety głównie przyczyniając się do spowodowania niebezpiecznych zdarzeń i wypadków… W tekście udzieliliśmy odpowiedzi na pytania o wypłatę odszkodowania lub jej odmowę w związku z używaniem telefonu komórkowego podczas kierowania pojazdem. Tematem zainteresował się Dziennik Wschodni i internetowe wydania Faktu, Dzienniku Bałtyckiego, Dziennika Zachodniego, Dziennika Łódzkiego, Gazety Krakowskiej, Gazety Wrocławskiej czy Expresu Ilustrowanego.

Warto także odnotować naszą współpracę z agencją Newseria i materiał wideo na temat opisany w naszej czerwcowej informacji prasowej, czyli brytyjski sposób na tańsze ubezpieczenie samochodu.

 

Poniżej, jak co miesiąc, kilka linków oraz skany artykułów:

Superpolisa w Internecie

Superpolisa w Prasie

 

Udostępnij

Popularne tagi

+ Rozwiń

MOGĄ SPODOBAĆ CI SIĘ RÓWNIEŻ

Strefa Agenta 27 września 2019

Media o nas – wrzesień 2019

Czytaj dalej
Strefa Agenta 22 marca 2016

Mówi się w branży…

Czytaj dalej

Porównuj i oszczędzaj!

Mądrze wybieraj ubezpieczenie: komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne, życia i zdrowia. Zadzwoń, wylicz online lub przyjdź do placówki

Sprawdź

Na lotnisku uświadomiłam sobie, że nie mam żadnego ubezpieczenia na podróż. Wyszukałam w tablecie porównywarkę i w ciągu kilku minut miałam polisę na mailu. Polecam Superpolisę w sytuacjach podbramkowych 🙂

Zofia Kwiatkowska z Poznania

Ubezpieczenie mieszkania kupiłam podczas niedzielnych zakupów w galerii handlowej. Agentka dopasowała ubezpieczenie do moich potrzeb. Blisko, szybko i wygodnie 🙂

Iwona Tetelmajer z Pasłęka

Szukając ubezpieczenia na samochód zadzwoniłam na nr 801 000 000. Porównałam oferty kilkunastu towarzystw i kupiłam dużo tańsze OC, niż proponował poprzedni ubezpieczyciel!

Alicja Żuławska z Warszawy